Siz sadece kime, nasıl ve kaç liraya kadar bir hediye alacağınıza karar verin.

1. DOĞAL LEZZETEv reçeli

Dostlarınıza birkaç kavanoz reçel hediye etmeye ne dersiniz? Nardan portakala, çileğe ve incire reçelin çeşidi çok.

2. KARGO DERDİ YOKAplikasyon

Bazı hediyelerin kargo ve paket derdi yok. IOS kullanıcısıysanız uygulama hediye edebilirsiniz. 15-200 TL arasındaki paketlerden birini alarak film, müzik, oyun uygulamalarını bir mail’le gönderebilirsiniz.

3. HER YAŞA UYGUNHobi

Boyama seti bu yıl büyükler arasında da popüler. Çocuklara el yeteneklerini güçlendiren boyama kitaplarından, yetişkinlereyse ‘Büyükler için boyama kitabı’nı 19 TL’ye alabilirsiniz.

4. HEDİYE DEĞİL DOST


Kedi veya köpek

Canlı bir varlığı hediye olarak görmek doğru değil. Ama barınaktan alacağınız kedi veya köpek hem o canlıya bir ev, hem çocuklarınıza bir dost olacak: Yedikule Hayvan Barınağı, Bolluca Hayvan Barınağı...

5. SEVMEYEN KADIN VAR MI?


Altın kolye

Sevgilinize altın bir yüzük, kolye, küpe veya bileklik alarak pahalı sürpriz yapmak isterseniz, pembe altın ve siyah pırlantayla nakşedilen ‘Beat Mini 2’ çubuk kolyesi 1500 TL.

6. BÜYÜLEYİCİ EFSANELERKitap

Yedi Cücelerin kulübesi, Gulliver’in ziyaret ettiği adalar hayal gücünüzle sınırlı mı sanıyorsunuz! O zaman Umberto Eco’nun ‘Efsanevi Yerlerin Tarihi’ kitabını satın alabilirsiniz. 112 TL

7. DÜZENLİ YAŞAM


Fitness bilekliği

Yakılan kaloriyi, gidilen mesafeyi, uyku kalitesini ölçen yani size günlük rapor sağlayan fitness bilekliğini, düzenli bir yaşam için hediye edebilirsiniz. Misfit Wearables Flash’ı 45 TL’ye satılıyor.

8. KİTAP KOKUSUSahaf ziyareti

Yılbaşı hediyesinin illa paketlenmiş bir şey olması gerekmiyor. Alın yanınıza çocuğunuzu, sahafları gezin. Eğer bulabilirseniz çocuğunuzun sevdiği bir kitabın ilk baskısını ona armağan edin.

9. ŞIKLIĞI TAMAMLAR


Deri eldiven

James Bond’un maskülen stilini sevenler için deri siyah eldivenler harika bir yılbaşı hediyesi olacak. O kişinin yılbaşı şıklığını da tamamlayacak bir aksesuvar. Deri eldivenin fiyatı 99 TL.

10. ESKİ VE YENİEce ajandası

1910’dan beri hayatımızda yeri olan Ece Ajandası, tasarımıyla yeni ve eskinin güzel bir buluşması. Bu yıl 35 çeşit var. Fiyatı 33.95 TL.

Hürriyet