Kahramanmaraş'ta, elektronik mühendisi 40 yaşındaki Ömer Faruk Şerefoğlu, iddiaya göre mal paylaşımı nedeniyle gittiği akaryakıt istasyonunda tartıştığı dedesi 78 yaşındaki Muhammer Pakdil ve dayısı 58 yaşındaki Mehmet Fatih Pakdil'i tabancayla öldürdü.

Olay, saat 17.00 sıralarında Onikişubat Belediyesi yakınlarındaki akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Elektronik mühendisi Ömer Faruk Şerefoğlu, iddiaya göre mal paylaşımı için gittiği akaryakıt istasyonunun sahibi olan dedesi Muhammer Pakdil ve yanında bulunan dayısı Mehmet Fatih Pakdil ile görüştü. Taraflar arasında çıkan tartışmada öfkelenen Şerefoğlu, yanındaki tabancayla dedesi Muhammer Pakdil ve dayısı Mehmet Fatih Pakdil'e 6 el ateş açtı. Göğsünden yaralanan baba ile oğlu ağır yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık görevlilerinin incelemesinde Muhammer Pakdil'in öldüğü belirlenirken, ilk müdahalesi yapılan Mehmet Fatih Pakdil de götürüldüğü hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Olayın ardından bölgeye sevk edilen polisler, dedesi ile dayısını öldüren şüpheli Ömer Faruk Şerefoğlu'nu gözaltına aldı. 

Yaşamını yitiren baba ile oğlun cesetleri ise otopsi için morga konuldu.