Her gün binlerce ya da sayısını bilmediğimiz birçok kaza haberi ile aileler sarsılıyor. Bu defa da kazanın adresi Elazığ... İşte 8 kişinin yaralandığı kazanın detayları... Elazığ'da meydana gelen trafik kazasında çok sayıda kişi, olay yerinde yaralandı. Meydana gelen kazada yaralananların sayısının 8 kişi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili edinilen bilgiye göre, Hulisi Demir kontrolündeki 23 HV 159 plakalı ticari araç, Elazığ-Keban karayolunun 15. kilometresinde yol kenarındaki bahçeden karayoluna girmeye çalışan Fuat Torgut kontrolündeki 23 ER 787 plakalı araç ile çarpıştı. Araçta bulunan 7 kişi yaralandı. Yaralılar olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastanelere kaldırıldı.

Geçtiğimiz günlerde benzer bir olayda Kocaeli'de yaşanmıştı; İşte Kocaeli'de yaşanan o kaza...

Kocaeli'de meyada gelen trafik kazasında, ilk belirlemelere göre 6 kişi yaralandı. İki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, şu anda ölen kimse olmadı. Yaşanan kaza ile ilgili edinilen bilgiye göre, Kocaeli'nin Kandıra ilçesi'ndeki İzmit yönüne doğru giden Yücel Kurt kontrolündeki 41 KN 173 plakalı araç, D-605 Karayolu Akçakese Mahallesi Kandıra Cezaevi istikametinde karşı taraftan gelen ve sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 34 BR 6134 plakalı araçla çarpıştı. Kimliği belirlemeyen araç sürücüsünün olay yerinden kaçtığı kazada, diğer sürücü Yücel Kurt ile otomobilin içerisinde bulunan Fatih ve Çiğdem Altaş, Münevver Oktay, küçük yaştaki Atabek Altaş ile Miraç Kurt yaralandı. Kazada yaralanan vatandaşlar, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Jandarma, kazaya karıştıktan sonra olay yerinden hızla kaçan sürücünün yakalanması için geniş çaplı çalışma başlattı. Kazanın yaşandığı yerde bulunan dükkanlardaki güvenlik kameralarıda inceleme altına alındı.