Ekrem İmamoğlu İş Yapmıyor Gasp Ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kendine ait olmayan bir projeye bile el koyma peşinde. Bu sefer de hedefinde Beykoz Belediyesi tarafından açılan ve büyük ilgi gören kadınlar plajı var.

Ekrem İmamoğlu İş Yapmıyor Gasp Ediyor

Beykoz Riva’da revize edilerek tekrar vatandaşların hizmetine sunulan Elmasburnu Tabiat Parkının plajı, haftada 4 gün sadece kadınlara özel açık olacak.

Diğer günlerde de aileleri misafir edecek olan Elmasburnu Plajı, kadınları ağırladığı günlerde sadece kadın personellerle vatandaşlara hizmet verecek.

Beykoz Riva’da yer alan ve tatil için vatandaşların gözde yerlerinden Elmasburnu Tabiat Parkı, revize edilerek tekrar vatandaşların hizmetine açıldı.

138 dönüm arazide kurulu olan tabiat parkı ve mesire alanı, 9 bin m2’lik yürüyüş alanı, 165 adet piknik ünitesi, mavi ve yeşil koylara bakan restoranı, büfesi, 2 adet çocuk parkı ve 29 adet locanın yer aldığı plajıyla piknik yapmak isteyen, gezmek isteyen ve denize girmek isteyen vatandaşları ağırlıyor.

Elmasburnu plajı ayrıca önümüzdeki hafta itibariyle haftanın 4 günü sadece kadınlara yönelik hizmet verecek.

Salı Çarşamba Perşembe ve Cuma günleri sadece kadın vatandaşların kullanabileceği plajda personellerde de kadın olacak.

Plajda, park girişinde ve restoranda çalışan personel kadınlardan oluşacak.

Haftanın diğer günleri ise plaj ailelerin kullanımına açık olacak.

İBB KENDİNE AİT OLMAYAN PROJEYE ÇÖKTÜ

Beykoz Belediyesi, haftanın 4 günü kadınlar plajı olarak hizmet veren bir tesis açıyor. Tesisi Beykoz belediyesi açıyor, işletiyor. Halk teveccüh gösterince İBB onlarca zabıta gönderip direklere İBB bayrağı asarak hizmete çökmeye çalışıyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR