Düzce'deki Sel Felaketinde 3 Yaşındaki Çocuğun Cesedine Ulaşıldı

Düzce'de sel felaketinde kaybolan 3 yaşındaki Kağan Töngel'in de cesedi bulundu.

Düzce'deki Sel Felaketinde 3 Yaşındaki Çocuğun Cesedine Ulaşıldı

Düzce'de meydana gelen sel felaketinde kaybolan 3 yaşındaki Kağan Töngel'in cesedi bulundu. Küçük Kağan'ın da bulunmasıyla selde kaybolan 7 kişinin de cansız bedenine ulaşılmış oldu. Arama çalışmalarına son verildi.

Su baskını ve toprak kayması meydana gelen Düzce'nin Akçakoca ilçesine bağlı Uğurlu köyünde bir çocuk cansız bedeni bulundu. Bölgede kayıp 1 çocuğun bulunması için yürütülen çalışmalar çerçevesinde arama kurtarma birimleri, Uğurlu köyüne yaklaşık 1,5 kilometre mesafede bir çocuk cesedine ulaştı.

NE OLDU?

Bölgede 17 ve 18 Temmuz'da etkili olan kuvvetli sağanaktan sonra Cumayeri, Gölyaka ve Akçakoca ilçelerinde Melen Çayı'nın taşması sebebiyle birçok noktada sel ve heyelan olmuştu. Bölgeye gönderilen İl Özel İdaresi, AFAD, 112 Acil Servis, itfaiye ve jandarma birimleri ile helikopterlerin desteğinde köylerde mahsur kalan 227 kişi kurtarılmış, 7 kişi hakkında kayıp ihbarı yapılmıştı.

Yürütülen arama kurtarma çalışmalarında, 19 Temmuz'da Fatma Töngel'in, 21 Temmuz'da Cengiz Töngel'in, 22 Temmuz'da ikizlerden 7 yaşındaki Sanem Kaplan'ın, 23 Temmuz'da anne Nilgün Kaplan ile 9 yaşındaki kızı Funda Kaplan'ın, dün de bir çocuğun cansız bulunmuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR