Muğla'nın Bodrum ilçesinde arkadaşlarıyla gittiği ormanda karşısına çıkan domuzdan kaçarken fenalaşan 18 yaşındaki Gökhan Türk, aniden yere yığıldı.ve olduğu yerde hayatını kaybettiği belirtildi.

Muğla'nın Bodrum ilçesideki bir alışveriş merkezinde var olan bir cafede garson olarak çalışan Gökhan Türk,Türkiye saati ile dün saat 23.00 sularında mesaisi bitip işi bırakınca, arkadaşı Alican Yel ile Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir ormanlık alana gitti.

DOMUZDAN KAÇARKEN FENALAŞTI

Bir zaman ormanlıkda oturup birşeyler içen iki arkadaş, karşılarına düşen  bir yaban domuzunu görünce tedirginliğe kapılıp, olay yerinden kaçmaya başladı. Bu sırada iki arkadaştan Gökhan Türk, bir anda fenalaşıp, yere yığıldı. Bunun üzerine Yel, 112 Acil Servis'i arayıp, yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Türk, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

HAYATINI KAYBETTİ

Türk, hekimlerin çabalarına rağmen kurtarılamadı. Genç yaşta hayatını yitiren Türk, ailesi ve akrabalarını yasa boğdu.
Gökhan Türk'ün cesedi, kesin ölüm nedeninin tespit edilmesi için otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.