Almanya' da yaşayan Türk asıllı iki çocuk annesi olan Emel Bingöl (38), 3 Şubat 2017 senesinde Gaziantep'te bulunan özel bir hastanede estetik operasyon yaptırdı. Ameliyat sonrasında hastaneden bir gün sonra taburcu edilen Bingöl, Almanya' ya geri döndü.

AĞRILARI ARTTI SEBEBİNİ ÖĞRENİNCE ŞOK OLDU

Zaman geçtikçe karnında şişlikler oluşan, ağrı çeken ve hareket etmekte güçlük yaşayan Bingöl' ün, Almanya' daki bir hastanede çektirdiği röntgende karnında makas olduğu tespit saptandı. Bu sebep ile psikolojik bunalımlar da yaşayan Bingöl' ün, geldiği Şanlıurfa' da özel bir hastanede yapılan cerrahi operasyon ile karın bölgesindeki makas çıkartıldı .

"2-3 SAAT KENDİME GELEMEDİM, ŞOK GEÇİRDİM"

Bingöl, unutulan makas yüzünden  büyük mağduriyet yaşadığını ifade etti. Ameliyat daha ucuza mal olacağı için Türkiye' yi seçtiğini söyleyen ve şikayetlerini dile getirdiği doktorunun devamlı kendini teselli ettiğini söyleyen Bingöl, 6 ay karnında makas ile yaşamına devam ettiğini ve çok ağrı çektiğini dile getirdi.

"UCUZ DİYE GELDİM, 3-4 KAT FAZLA PARA ÖDEDİM"

Emel Bingöl, röntgenini ulaştırdığı Gaziantep' teki doktoru N.G.Ö' nün "Üzgün olduğunu ve hemşirenin sehven yaptığını, kendisini tekrar ameliyat ederek, makası alabileceğini" söylediğini ifade etti.