Kayseri'de yerel bir televizyon kanalına önemli açıklamalar yapan Gültekin, CHP’nin Emine Ülker Tarhan’ın yerine Ekmeleddin İhsanoğlu’nu tercih ederek, MHP’yle ‘elbirliği’yle Erdoğan’ın birinci turda seçilmesini sağladıklarını iddia eden, "Bizim adayımız Doğu Perinçek olacak. Erdoğan’ın hakkından Doğu Perinçek gelir" şeklinde ifade etti.

DÜNE KADAR APOCUYDU!

Düne kadar PKK kamplarına gidip Apo'yla röportajlar yapan, PKK sempatizanı sözde aydınlıkçı Perinçek terörist başı içeri tıkılınca saf değiştirip birden kemalist oluverdi.

Şimdi de küstah açıklamalarına devam ederek Erdoğan'a ve millete hakaretler yağdırıyor. Son olarakta 2019'da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını açıkladı.

DOĞU PERİNÇEK KİMDİR?

Perinçek denildiği zaman Türkiye'de yeri geldi CIA Ajanı olduğu söylendş, yeri geldi PKK işbirlikçisi dendi son zamanlarda MHP"den daha milliyetçi bir çizgi izleyerek herkesi şaşırtan bir milliyetçi - sosyalist profil izleyen; ancak söylemleriyle herkese pembe gülücükler dağıtan bir çizgiye sahip bir politikacı. Onda değişmeyen tek şey her zaman herkesi şaşırtması...

PERİNÇEK’İN 2000′E DOĞRU DERGİSİNDEN BİRKAÇ BAŞLIK

Sadece soruyoruz: 2000′e Doğru Dergisi’nde bu haberleri niye yaptınız?

-Türk askerleri Cudi de kimyasal silah kullanıyor (23.Temmuz 1989)

-PKK ordulaşıyor: Doktor Baran, komando taburuna meydan okuyor: “Gelin buradayız” diyor. Karakol komutanı erzaklarını PKK ile paylaşıyor.(6 Ağustos 1989)

-”Dağlarda Gerilla barınmayasın” diye Ordu, orman yakıyor (3 Eylül 1989)

-Öldürülen PKK gerillaları efsaneleşiyor, kimse öldüklerine inanmıyor. ( 24 Eylül 1989)

-PKK kamp komutanları anlatıyor: Hedefimiz çocuklar değil (3 Aralık 1989)

-Nusaybin’de Kürt intifadası ( 18 Mart 1990)

-Gerillalar Onbaşı’yı dağa kaldırdı (1 Nisan 1990)

-Hakkari’nin küçük generalleri ( 21 Mayıs 1990)

Bu haberlerin yanı sıra 2000′e Doğru’da, Abdullah Öcalan tıpkı Atatürk’ün Kocatepe’deki fotoğrafına benzetilerek dağda çekilmiş fotoğrafına yer verildi.(22 Ekim 1989)

Ayrıca bugün medyanın gündeminde olan PKK’lı Yücel Halis cezaevinde olduğu 1991 yılında, 2000′e Doğru aracılığıyla dağdaki teröristlere mesajlar gönderdi. ( 1 Eylül 1991)

Uzatmayalım bu durum 20 Ekim 1991 seçimleri öncesine kadar devam etti.

Dergi o dönem Kürtlerin partisi HEP ile ittifak yapabilmek için kolları sıvadı ve haber yapmaya başladı:

-Taban birlik istiyor (25 Ağustos 1991) vs.ZAMAN - samanyoluhaber