Devlet Bahçeli Grup Toplantısında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

MHP lideri Devlet bahçeli grup toplantısında partililere önemli açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli Grup Toplantısında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Devlet Bahçeli’nin konuşmasından satır başları şu şekilde;

Ayağımıza pranga vurmak için bekleyenleri şaşırttık. Türkiye'nin etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır. İkinci İstiklal mücadelesi vermekteyiz.

Bundan sonra oyalanacak zaman kalmamıştır. Dün olduğu gibi bugün de meydan şeytana kalmayacak. Terör örgütlerine karşı tarihin en şiddetli ve etkili mücadele ruhu çok şükür devrededir. Bundan memnunuz, destek ve katkımızı devam ettiriyoruz. FETÖ, PKK, PYD, YPG, IŞİD Türkiye düşmanlığında buluşmuş hıyanet birlikleridir.. 15 Temmuz 2016 hain FETÖ darbe teşebbüsü ile vahim boyut kazanan terör süreci ülkemizi yakın takibe almıştır. Türk milleti 15 Temmuz'da vahşi ve vandal bir saldırıya maruz kalmışlardır. Allah korusun FETÖ başarsaydı Türkiye işgale uğrayacak, cumhuriyet tasfiye edilecekti. FETÖ başarsaydı Türkiye iç savaş şartlarına mahkum kalacaktı. Seneler içinde devletin hücrelerine kadar sızan, yargıdan üniversitelere, eğitimden medyaya kadar girmedik yer bırakmayan hainler Türkiye'yi ele geçirmekle görevlendirilmişlerdi.

Türk milleti ihaneti engelledi. Gaspedilen uçaklardan atılan her bombanın, her füzenin masumlara atılan her kurşunun hesabı alçaklardan, Pensilvanyalı canilerden bir bir soruluyor. Teröristbaşı halen Pensilvanya'daki inindedir. ABD tarafından açıkça korunma altındadır. Türkiye'nin tüm mücadelelerine rağmen bu hain Türkiye'ye iade edilmemiştir. FETÖ'yü ABD'den ayrı düşünmek, geldiğimiz bu aşamada makum bir izah tarzı olmayacaktır. Kaçak güreşmeye lüzum yoktur, kıvırmaya hiç gerek yoktur. Kapanmamış bir hesabımız vardır, er ya da geç bu hesap verilecek.

15 Temmuz 2016 yılından sonra toplam 159 bin 506 kişi gözaltına alınmış, 47 bin 523 kişi tutuklanmıştır. 2017 senesinde de 50 bine yakın gözaltı, 48 bin kişi tutuklanma tedbiri ile karşılaşmıştır. Mücadelenin azimle devamı elzem ve acildir. Mor Beyin ile Bylock programına yönlendirildiği ortaya çıkarılan 11 bin 480 kişinin masum olduğu da belli olmuştur. Mor Beyin karmaşası tartışmaları alevlendirmiştir. Örgüt her yolu denemekte, her tezgah ve tehditten medet ummakta, kripto yüzleri perdelemek için oyun oynamakltadır. FETÖ şeytanı son kozu ile, son komploları ile mücadeleye gölge düşürmenin peşindedir.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR