Devlet Bahçeli: Biz Vatan Diyoruz Bunlar Patates Diyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli Kırıkkale'de yaptığı konuşmada, Biz vatan diyoruz bunlar patates diyor, biz bayrak diyoruz, bunlar patlıcan diyor, biz beka diyoruz bunlar soğan cücüğünü algılıyor. Yiyecek ekmeğimiz olmaz diyoruz bunlar YPG bize mi saldıracak diye alay ediyor." ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli: Biz Vatan Diyoruz Bunlar Patates Diyor

Devlet Bahçeli, Kırıkkale'de coşkulu bir kalabalığa hitap etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kırıkkale'de düzenlediği mitingde vatandaşlara hitap etti.

ZİLLET İTTİFAKI'NA BELEDİYELERİ TESLİM ETMEYİZ

Zillet İttifakı'na ülkeyi teslim edemeyeceklerini söyleyen Bahçeli, "Zillet yalancıdır, zillet yanlıştadır. Türkiye düşmanlarının yancılığına zillet ittifakı heves etmiştir. CHP zillettedir, zillet İP'e dolanmıştır, HDP zaten zilletin ta kendisidir. SP, ÖDP, zilletin yedekleridir. PKK, FETÖ, Türk'e kefen biçen hainler zilletin ana damarıdır. Bu nedenle zillet ittifakına Türkiye'yi bırakamayız, zillet ittifakına belediyeleri teslim edemeyiz." diye konuştu.

ÇÜRÜK YUMURTALARI ELEME VAKTİ GELDİ

31 Mart'ta Türkiye düşmanlarına derslerinin verilmesi çağrısında bulunan Bahçeli, "Çürük yumurtaları sandıkta ayıklama dönemi gelmiştir. Kırıkkale zillete asla evet demez. Birlikte zillete dersini verecek miyiz? Zillet ittifakı gelsin de Kırıkkale’ye baksın yüreği yetiyorsa milli diriliş ruhunu görsün." ifadelerini kullandı.

KAZDIKLARI KUYUYA DÜŞECEKLER

Konuşmasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da yüklenen Bahçeli, "CHP Genel Başkanı’nın yüzü şimdiden simsiyahtır. İnsanı yalan kadar aşağılatan başka bir şey yoktur. Bu CHP’de güven huzur vatan ve millet sevgisi sıfırlanmıştır. Zillet ittifakı Türkiye’nin kuyusunu kazıyor ama kazdıkları kuyuya kendiler düşecek." dedi.

ZİLLET VARSA KARŞISINDA MİLLET VARDIR

Beka vurgusu da yapan Devlet Bahçeli, "Gün konuşma vaktidir. Maskeleri indirme günüdür. Biz vatan diyoruz bunlar patates diyor, biz bayrak diyoruz, bunlar patlıcan diyor, biz beka diyoruz bunlar soğan cücüğünü algılıyor. Yiyecek ekmeğimiz olmaz diyoruz bunlar YPG bize mi saldıracak diye alay ediyor. Varsın zillet zilletliğini yapsın. Zillet varsa karşılarında millet vardır, cumhurun ruhu ve iradesi vardır. Her şeyin üzerinde de Allah vardır." diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri