Devlet Bahçeli: 2023'te Cumhurbaşkanı Adayımız Erdoğan'dır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, erken seçim hakkında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'Cumhur İttifakı'nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı bellidir, o muhterem isim de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır' ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli: 2023'te Cumhurbaşkanı Adayımız Erdoğan'dır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, erken seçim hakkında tartışmaları hakkında yazılı bir açıklamada bulundu. Bahçeli, yaptığı yazılı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2023 seçimlerinde MHP tarafından destekleneceğini söylerken şu ifadeleri kullandı:

'Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında, yani zamanında yapılacaktır. Hiç kimse boş hayale kapılmamalıdır.

Ayrıca Cumhurbaşkanı adayı çetelesi tutan, toplumsal ve siyasi kısır tartışmaları kamçılayan kötü niyetliler şu gerçeği yeri gelmişken özellikle hatırlarında tutsunlar ki; Cumhur İttifakı’nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı bellidir, o muhterem isim de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Milliyetçi Hareket Partisi ise bu amaç doğrultusunda sonuna kadar çalışacak, milletimizin tertemiz iradesinden ilhamını alarak gereğini şimdiden tam ve eksiksiz şekil'

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR