Türkiye’nin en büyük sanal alışveriş sitesi olan markafoni.com e-ticaret faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

SÖYLENTİ HABERLERİ ŞİRKET TARAFINDAN DOĞRULANDI

Birçok zamandır e-ticaret sektöründe markafoni.com’un kapanacağına dair söylentiler dolaşıyordu.bugun şirket tarafından basın mensuplarına atılan mail ’de 30 hazirana kadar şirketin işlevsel olarak devam edeceğine ve bu tarihden sonra markafoni.com’un kapanacağı şirket yetkilileri tarafından açıklandı.

MARKAFONİ.COM NE ZAMAN KAPANIYOR?

Markafoni'nin şirket çalışanlarına gönderdiği kapanış e-postası ve sitede yayınlanan resmi bildiri ’de Markafoni.com’un 30 Haziran’da resmen kapanacağını gösteriyor.

MARKAFONİ.COM VERİLEN SİPARİŞLERİ MÜŞTERİLERİNE ULAŞTIRACAK

Markafoni.com şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre verilen siparişleri müşterilerine ulaştıracaklarına dair açıklama yapıldı.30 Haziran 2017 tarihinden sonra markafoni.com Türkiye’deki faaliyetlerini durdurduğunu yaptığı resmi açıklamayla duyurdu.

LİMANGO'DAN SONRA MARKAFONİ'DE FAALİYETLERİNİ DURDURMA KARARI ALDI

Hızlı değişen e-ticaret dünyasına ayak uyduramayan birçok e-ticaret şirketi bir bir kapanıyor. Alman sermayeli limango.com adlı alışveriş sitesi Türkiye’deki e-ticaret dünyasına ayak uyduramamış ve Türkiye’den çekilme kararı almıştı.Limango’nun ardından Türkiye’deki güçlü e-ticaret sitelerinden olan markafoni.com’un kapanması e-ticaret sektöründe şok etkisi oluşturdu.Markafoni.com 30 Haziran 2017 yılı itibariyle Türkiye’deki faaliyetlerine son vereceğini resmi olarak duyurdu.