Amerika Birleşik Devletleri'nin Oklohama eyaletinden çıkıp uluslararası bir firma ve şubeleri olan Amerikan perakende mağazalar zinciri Walmart'da mağazaları bugünlerde korkunç bir olay ile yankı buluyor. 29 yaşındaki Katherine Caraway isimli bir kadın cesedi öldükten üç gün sonra mağaza tuvaletinde bulundu. Oklohama eyalet polisi tarafından, Walmart alışveriş merkezinde bulunan tuvalette tam üç gün süresince kalan ceset ile alakalı soruşturmaya başladı.

ÜÇ GÜNLÜK CESEDİ WALMART ÇALIŞANLARI FARK ETTİ

Teksas'ta doğan 29 yaşındaki Katherine Caraway'ın cesedi alışveriş merkezinin lavabosunda tam tamına üç gün kaldıktan sonra mağaza çalışanları aracılığıyla fark edildi.

EYALET POLİSİ KATHERİNA CARAWAY'IN ÖLÜMÜNÜ ÇOK ŞÜPHELİ DEĞERLENDİRDİ

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Oklohama eyalet polisi yetkilileri, Katherina Caraway'ın ölümü üzerinde çeşitli şüphelerin bulunduğunu dile getirdi.

AVM TUVALETİ 3 GÜN BOYUNCA KULLANILAMAZ İBARELİ TABELALAR İLE KAPATILDI

Katherina Caraway'in cesedinin olduğu tuvalet 3 gün süresince 'kullanılamaz' olarak kapatıldığı bu yüzden de kimsenin cesedi fark edemediği ortaya çıkarıldı. Olay ile alakalı olarak eyalet polisinin soruşturması devam ediyor.

Walmart çalışanları olayın ardından hala şoku atlatabilmiş değil.