Mardin ve Diyarbakır güzergahında giden iki araç birbirine çarptı. Çarpışma şiddetiyle bir araç alev alev yanarak kül oldu gerçekleşen kazada 4 kişi hayatını kaybederken 7 kişi ise yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
Mardin ve Diyarbakır karayolunun üzerinde seyir halinde olan iki araç dün akşam 21:50 sıralarında dehşet verici bir kaza gerçekleştirdi. Edinilmiş olan bilgiye göre Mardin'den Diyarbakır’a giden ve o istikamette araç ile Diyarbakır istikametinden gelmekte olan araç kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın verdiği şiddetle otomobillerden biri alev alev yanarak kül oldu.

BABA VE KIZI CAN VERDİ

Gerçekleşen kazada aracın patlamasının ardından içinde bulunan sürücü Kasım Yılmaz ve yaşı 4 bulmayan kızı yanarak feci bir şekilde can verdi. Araçta bulunmakta olan diğer yolcuların Abdul Gafur Yılmaz ağır yanıklar ile Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

2 KİŞİ ÖLDÜ 7 KİŞİ YARALANDI

Diğer otomobilde yer alan İlyas Erin ile Atiye Erin tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Araç içerisinde yer alan 2 yaşlarındaki Selahattin Erin'in hayati tehlikesi bulunurken Şehriban Erin, Cihat Erin, Nuray Erin, Hıdır Erin ve Fırat Erin ise Mardin Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmış oldu.