Cüneyt Özdemir'den İmamoğlu'na: 5 Tane Galericiyle Baş Edemiyorsun

Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nun 6 bin taksi teklifinin UKOME toplantısında reddedilmesi konusu hedef alarak, İmamoğlu'na ''5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın?'' dedi.

Cüneyt Özdemir'den İmamoğlu'na: 5 Tane Galericiyle Baş Edemiyorsun

Youtube üzerinde yayın yapan Gazeteci Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştiri yağmuruna tuttu.

Cüneyt Özdemir'in gündeminde 6 bin taksi teklifinin UKOME toplantısında reddedilmesi vardı.

Özdemir, İmamoğlu'nun bir sonraki amacının Cumhurbaşkanlığı olduğuna işaret ederek,''5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın?'' dedi.

Diğer bir deyişle daha İstanbul'un temel sorunlarıyla başa çıkmıyorsun, Cumhurbaşkanı olduğunda Türkiye'nin dış politikası olan AB ve Doğu Akdeniz gibi meselelerde hayli hayli sekteye uğracaksın demeye getiren Cüneyt Özdemir'in dikkat çeken ifadeleri şöyle oldu:

''EKREM İMAMOĞLU'NUN KAFASININ ARKASINDA NE VAR? BİLİYORUZ Kİ CUMHURBAŞKANLIĞI''

''Oylama yapıldı 'hayır' çıktı. Kardeşim bu İstanbul'un problemi mi problemi. AK Parti önüne çelme takmak istiyor mu istiyor. Adamlar seçimi yenilettiler yendi. Bunu mu çözemeyecek? Şimdi Ekrem İmamoğlu'nun kafasının arkasında ne var? Biliyoruz ki cumhurbaşkanlığı var.''

''MESELE ÇÖZÜM BULABİLMEK''

''Sen şimdi İstanbul'da 5 tane galericiyle baş edemiyorsun. Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın, Ortadoğu'da ne yapacaksın Avrupa Birliği'nde ne yapacaksın? Şimdi bakıyorsunuz mesela Mansur Yavaş Ankara'da destan yazıyor. Orada engellemiyor mu AK Parti. On katı engelliyor. Ama mesele çözüm üretebilmek. Siyaset dediğin bu.''

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR