23 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 16.11°
  • Izmir 24°
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:19
BIST101.089
Dolar5,6797
Euro6,3637
Altın259,00

Cumhuriyet Gazetesi'nin Kirli Oyunu!

Cumhuriyet Gazetesi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde yaşanan saldırıdan sonra yeni bir skandala imza attı. Akıl hastası bir şuçlunun işlediği cinayeti 'toplumsal ayrıştırma' şeklinde yayınlayan gazete Türkiye’ye olan nefretini bir defa daha gösterdi.

Cumhuriyet Gazetesi'nin Kirli Oyunu!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'ndeki bir araştırma görevlisi, dekan yardımcısı, fakülte sekreteri, öğretim üyesi ve okutmanı silahlı saldırı sonucunda öldürdü.

Üniversitede görevlileri devamlı 'FETÖ'cü diye şikayet eden ve gerçekte kendisinin örgüt bağlantısı takip edilen Volkan Bayar fakülte binasının 3. katında Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın, Fakülte Sekreteri Fatih Özmutlu, araştırma görevlisi Yasir Armağan ile öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Serdar Çağlak'ı silahla öldürerek 3 kişiyi de yaraladı.

Cumhuriyet Gazetesi bu durumu toplumsal ayrıştırmanın ürünü olarak yayınladı. Gerçekte ise toplumu ayrıştırmak için her çeşit provokasyonu Cumhuriyet Gazetesi yaptı. Charlie Hebdo'nun karikatürünü servis ederek toplumda büyük bir infial yaratmaya çalışan, devletin mahrem bilgisi olan MİT tırları görüntülerini servis edem ve Türkiye’yi devamlı kötü göstermek için uğraşan ‘Cumhuriyet’ bir saldırı haberi üzerinden yurtta kaos oluşturmaya çalışarak perde arkasını gün yüzüne çıkardı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri