Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Neden Devlet Bahçeli'nin Evine Gittiği Belli Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, dün sürpriz biçimde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etmesinin sebebi belli oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Neden Devlet Bahçeli'nin Evine Gittiği Belli Oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Neden Devlet Bahçeli'nin Evine Gittiği Belli Oldu

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün sürpriz bir biçimde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti. Bir ilk olma özelliğini taşıyan bu ziyaretin sebebi ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Bahçeli'nin Ankara Çayyolu'ndaki Devlet Bey Konağı'na sivil plakalı bir makam aracı ve 4 araçlık kısa konvoyla gitti. Erdoğan'a Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan eşlik etti. Bahçeli, Erdoğan'ı Devlet Bey Konağı'nın kapısında karşıladı. Görüşme, yaklaşık 30 dakika devam etti.

Görüşmenin Bahçeli'nin evinde olması dikkat çekti. Çünkü iki lider arasındaki görüşmeler Cumhurbaşkanlığı Külliye'sinde olurdu. Bahçeli, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı sıfatını taşımasından sebeple Külliye'ye giderdi. Dün bir ilk oldu ve Erdoğan, Bahçeli'yi evinde ziyaret etti.

"EVİNİZ ÇOK GÜZELMİŞ MERAK ETTİM"

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, "Erdoğan ile Bahçeli ne konuştular?" başlıklı yazısında bu önemli görüşmenin niçin Bahçeli'nin evinde yapıldığını yazdı. Selvi'nin yazısının alakalı kısmı şu şekilde:

"Bahçeli, sosyal medyada kalpaklı fotoğrafını paylaşınca bir görüşmede Erdoğan, 'Eviniz çok güzelmiş, merak ettim' demiş. Bahçeli de, 'Bir kahve içeriz' diye cevap vermiş. Görüşme için Külliye'den aranınca Bahçeli, 'Evimde ağırlayayım' demiş."

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR