Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Mecliste AK Parti Grubundaki makam odasını tahsis edildi.

Geçtiğimiz salı günü, AK Parti Genel Başkanı olarak bin 44 gün sonra AK Parti Grubunda milletvekillerine konuşma yapan Erdoğan'ın, Meclis'te bulunduğu zamanlarda kullanacağı makam odası belli oldu.

ESKİ ÇALIŞTIĞI ODA

Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı olarak yaklaşık 3 yıl evveline dek kullandığı, AK Parti Grubundaki makam odasında çalışmalarını yürütecek.

Başbakan ve AK Parti Grubu Başkanı Binali Yıldırım da Mecliste bulunduğu süre boyunca aynı makam odasını kullanacak.

Makam odasının bulunduğu bölümdeki kapının sol tarafına, "Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan"; sağ tarafına ise "Başbakan ve Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanı, Binali Yıldırım" yazılı levhalar asıldı.

Recep Tayyip Erdoğan 3 yıllık bir aradan sonra, başkanlık seçiminin ardından tekar Ak Parti Genel başkanlığı'na getirilmişti. Geçtiğimiz salı günü partililere ilk konuşmasını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mecliste ki makam odası olarak 3 yıl önce çalışmalarını yürüttüğü oda tahsis edildi.