Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, HAK-İŞ Dünya Kadın Günü Programı'nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şu şekilde;

Bizim inancımızda bir bütünün iki parçası erkek ve kadın. Bu yürüyüşte bu yolculukta inşa ve ihya hareketinde bayan kardeşlerimizin müstesna bir yerinin olduğunu bizim tarihimiz zaten kayıtlarda gösterdi. HAK-İŞ Konfederasyonu'nun toplantısı vesilesiyle sizlerle buluşuyoruz. Benim sizlerden bir ricam var. O da şudur: Sene 2018. Ama önümüzde 2019' var. 2019'un önemini biliyoruz değil mi? Mart ayı ayrı bir önem, Kasım ayrı bir önem. Dünyaya bir mesaj göstereceğiz. Kadınlarımızla vereceğiz. Erkeklerimizle vereceğiz ve dünya Türkiye'yi, vatanıyla milletiyle çok daha iyi tanıtacağız.

Şu son Afrin olaylarıi, gelişmeler, hamdolsun bize bir şeyi hatırlattı. Bu millet güçlü bir millet. Bu millet vasıflı bir millet. Bu millet bir olunca, iri olunca, diri olunca, kardeş olunca neler yapabileceğini gösteriyor.

Az önce son rakamı öğrendim. Hamdolsun az kaldı 20 tane. Şimdi 2960. Bu akşama kadar o 3 bini geçer. Dağ taş fark etmeden Mehmedimiz başarıyla ilerliyor. Er Rai, Cerablus, El Bab'ı ele geçirdiysek Afrin'de de 2 bin kilometre alanı kontrolümüz altına alacağız.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.