Cumhurbaşkanı Erdoğan Öğrencilere Müjdeyi Verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde yaptığı konuşmasında yeni eğitim ve öğretimde burs ve kredilerin artacağını müjdeledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapmış olduğu konuşmasında 'Yeni eğitim ve öğretimde burs ve krediler de yükselecek, lisansüstü doktora, onlar da yükselecek.' açıklamasını yaparak öğrencilere müjdeyi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,aynı zamanda Üniversitelerde kalite standartlarının artırılması için gerekli önemli adımların bir an önce atılması gerektiğini de vurguladı. 

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert çıktı.

KILIÇDAROĞLU'NA SERT ÇIKTI: YAZIKLAR OLSUN

Ülke olarak ilaç yurtdışından mı gelecek. Onun bedelini biz devlet olarak veririz. Vatandaşımın ilaç yok diye çile çekmesini göz ardı edemeyiz. Hakkınızı arayın, böyle bir şey olduğu zaman ilgililere, yetkililere ulaşacaksınız. Unutmayın o günleri, ilaç dahi alamıyorduk. Doktor yazıyor beş tane ilaç, ikisi var üçü yok. Soruyouz, "Git eczaneden al" diye birde azarlıyorlardı halkı. Rahmetli Savaş Ay'ın programında Kılıçdaroğlu ne yapıyordu? Hey gidi günler hey! Bunlarda sosyal adalet, sosyal demokrasi diye bir kavram mevcut değil. Sosyal adalet bizde var, biz de onun gereğini yapıyoruz. Sözde adalet yürüyüşü yapıyor. Çıkmış Alman dergisine beyanatta bulunuyor, sana yazıklar olsun!

BUNLARI İYİ TANIYALIM

Türkiye'de adalet, özgürlük yokmuş. Ankara'dan çıktın İstanbul'a dek yürüdün, senin güvenliğini kim sağladı? Sen o yolda yürürken onca vatandaşa işkence çektirdin. Bu hükümet sana o olanağı sağladı. Hala sözde adalet derken senin İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde grev yapıyorlar. Orada işçiler hakkını arıyor. Sen orayı hallet ondan sonra adaleti konuşalım. Adalet duygusal değildir. Adalet hissi değildir. Adalet yürek ister yürek. Kalkıp FETÖ'cü, DEAŞ'ı, PKK'yı korumak için sözde adalet yürüyüşü yapıyorsan yazıklar olsun. Şimdi hasta diye yargı bıraktı onlar yürüyor. Bunları iyi tanıyalım.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri