Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeyi Verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kars 6. Olağan İl Kongresi öncesi vatandaşlara hitap etti. Erdoğan Kars'ta uçak biletlerinin ucuzlayacağının sinyalini verdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kars 6. Olağan İl Kongresi öncesi kendisini bekleyen vatandaşlara hitap etti.Kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benim sizden bir ricam var: 2019 farklı bir yıl, öyle mi? 2019'un Mart'ında yerel seçimleri yapacağız. Kasım'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin seçimi var. Bunun için ne yapacağız? Şimdiden başlayıp Mart ve Kasım'a kadar çalışacağız. Bizim Rabia'mız var" dedi.


1 HAFTADA 100 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir hafta içinde 100 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirerek şöyle konuştu: "Eğer bu ülkeyi bölmeye gayret etmeye devam ederlerse, bu 100'ler 200 olacaktır, 300 olacaktır, bin olacaktır. Benim milletimin huzuru, refahına kimse kastetmeye gayret etmesin. Biz milletimizin birliği için varız. Onun için ben şimdi size bir şey söyleyeceğim. Çünkü 7 Haziran'da bundan biraz üzülmüştük hatırlayın. Sonra 1 Kasım'da Bu telafi edildi ama şimdi diyorum ki hey Kars serhat şehri Kars hazır olun bir olacağız iri olacağız diri olacağız kardeş olacağız hep beraber Türkiye olacağız" dedi.

İNDİRİM MÜJDESİ

Erdoğan Kars'a yapılan THY seferlerinin ucuzlayacağı sözünü aldığını da söyledi. Uçak bileti fiyatlarından şikaye olduğunu belirten Erdoğan şöyle konuştu: "Şimdi ben otobüsten kente gelirken Vali bey kulağıma şöyle bir fısıldadı. Onun üzerine Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı na dedim ki 'Bak böyle böyle burada uçak fiyatları pahalıymış. Yaz kış bayağı değişiyormuş.' Bundan dolayı şu anda talepte artmış hele hele Sarıkamış bayağı hareketlenmiş. Şimdi bu şehitler diyarına 'Hadi bakalım' dedik. 'Artık fiyatları da şöyle bir gözden geçirerek indirin' dedik. Sağ olsun Başkan da 'Hemen ben yönetimi toplayacağım bunu gözden geçireceğiz ve bunun değerlendirmesini de inşallah yapacağız' dedi İnşallah biz de bunu takip edeceğiz."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR