Cumhurbaşkanı Erdoğan: Donald Trump ile Yakın Zamanda Bir Görüşmemiz Olabilir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile yakın zamanda bir görüşme gerçekleştirebileceklerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Donald Trump ile Yakın Zamanda Bir Görüşmemiz Olabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Donald Trump ile Yakın Zamanda Bir Görüşmemiz Olabilir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'deki 23 Nisan resepsiyonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

YSK'NIN ARA KARARINA İLK YORUM

YSK'nın bugün aldığı ara kararla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Karara yönelik herhangi bir yoruma girmeyeyim. Şu anda aklımda kaldığı itibarıyla 9 maddede itiraz vardı. Diğer 8'i üzerinde de onların incelenmesine ayrıca karar vermişler. 8 maddenin de incelenmesini şu anda izliyoruz. Onlar da tabii çok çok ciddi başlıklar. Onlar da incelendikten sonra nihai kararı bekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

KABİNEDE REVİZYON İDDİALARI

Kabinede revizyon iddiaları ile ilgili gelen bir soru üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hiçbir zaman bununla ilgili açıklama yapmadım. Medya veya birileri istedi diye eğer kabine değişikliği yoluna gidecek olursak, bu ülkede istikrar diye bir şey kalmaz. Eğer bir değişme gerekiyorsa gerektiği zaman onu zaten yaparız ama birilerinin siparişi üzerine ben kabine değişikliğine hiçbir zaman gitmem böyle bir adetim yok." ifadelerini kullandı.

TRUMP İLE GÖRÜŞME 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarında ayrıca ABD Başkanı Donald Trump ile yakın zamanda bir görüşmenin olabileceğini de söyledi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri