Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 Planını Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Büyük kongreye giderken bu yolda özellikle hep söyledim, Ömerleri bulacağız. Karar verme noktasında çok çok hassas davranacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 Planını Açıkladı!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "Şu anda bu iktidar, Barış Pınarı Harekatı'yla dünyada sembolleşmiştir. Dünyada, şu anda Barış Pınarı'nda kendini ispat etmiştir. Burada bütün terör örgütlerine karşı nasıl bir mücadele verdiğini ortaya koymuştur." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar'da bir otelde düzenlenen AK Parti Ankara İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan'ın cep telefonu aracılığıyla partililere seslendi.

Toplantıya katılanları selamlayan ve kampın hayırlara vesile olmasını temenni eden Erdoğan, "Çok anlamlı bir süreçte, bu kampı gerçekleştiriyorsunuz. Bir tarafta Barış Pınarı Harekatı devam ederken inanıyorum ki, bu ülkemizin barışına ve inşallah kalkınmasındaki yeni hamlelere adımların atıldığı bir dönemde böyle bir kampın çok çok isabetli olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.

‘2023'E FARKLI BİR ŞEKİLDE GEÇECEĞİZ’

"Önümüzde kongrelerimiz var" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bir taraftan ilçe kongreleri, bir taraftan il kongrelerimiz ardından büyük kongreyi gerçekleştireceğiz. Büyük kongreye giderken bu yolda özellikle hep söyledim, Ömerleri bulacağız. Karar verme noktasında çok çok hassas davranacağız. Yeni dönemde özellikle kadın kollarımızla da, gençlik kollarımızla da çok güçlü çıkışlar yapmak suretiyle inşallah kongrelerin ardından 2023'e farklı bir şekilde geçmiş olacağız. Değerli kardeşlerim, hiçbir şey sizi yılgınlığa itmesin." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz