Cübbeli Ahmet Hoca'nın Damadının Kim Olduğunu Öğrenince Çok Şaşıracaksınız

Cübbeli Ahmet kızı Hülya Ünlü’yü Esat Palazoğlu ile evlendirdi. Düğün fotoğrafları ile gündem olan damat Esat Palazoğlu kimdir ne iş yapıyor aslen nereli ve instagram hesabında neler var?

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Damadının Kim Olduğunu Öğrenince Çok Şaşıracaksınız

Cübbeli Ahmet kızı Hülya Ünlü’yü Esat Palazoğlu ile evlendirdi. 

Esat Palazoğlu instagram hesabında baş sıraya Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu ile olan fotoğrafını yerleştirmiş. Esat Palazoğlu bu fotoğrafın altına da “Babamin yoklugunda bize babalik yapip kiz istemeye gelen Ahmet Davutoglu Hocam, mutlu gunumuzde bizi yanlız birakmadi” notunu düşmüş.

Yeni damat Esat Palazoğlu siyasete meraklı. Şebi Arus törenleri sırasında da Erdoğan ile bu fotoğrafını paylaşmış.Cübbeli’nin damadı da kayınpederi gibi lükse meraklı. Son model üstü açık bir arabayla verdiği bu poz ve şık giyenme merakı göze çarpıyor.

Adstaional ismi altında araba kiralama ve pazarlama yapan Esat Palazoğlu, çocukluğuna dair de bu fotoğrafı paylaşmış.

Taze damadın eşi Hülya Ünlü olan düğününden hiç paylaşım yapmamış olması ise dikkat çekici.Düğüne dair instagram hesabında tek bir kare bile bulunmuyor.

Sakalsız fotoğrafı çok az olan Esat Palazoğlu sadece bu karesini paylaşmış.

Cübbeli’nin ‘karizmatik’ olarak nitelenen damadı Esat Palazoğlu ‘offroad’ meraklısı. Sık sık yarışlara katılan damat bu konuda hayli iddialı da…

Ailesine düşkün bir profil çizen Esat Palazoğlu annesi, yeğeni ve ağabeyi ile ilgili bir çok kareye instagram hesabında yer vermiş.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR