Çorlu'da Uyuşturucu Uygulaması: 8 Gözaltı

Çorlu’da polisin uyuşturucu madde ticareti yaptığı değerlendirilen şahıslara yönelik olarak gerçekleştirdiği uygulamada 8 şüpheli şahıs gözaltına alındı.

Çorlu'da Uyuşturucu Uygulaması: 8 Gözaltı

Çorlu’da polisin uyuşturucu madde ticareti yaptığı değerlendirilen şahıslara yönelik olarak uygulama gerçekleştirildi.

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde Tekirdağ KOM Şube Müdürlüğü görevlileri ile Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Çorlu’da Hıdırağa Mahallesi’nde bulunan 6 ikamet ile bir iş yerinde alınan arama kararına istinaden arama yapıldı. Yapılan aramalar sonucunda satışa hazır halde toplam 30 fişek kokain, 200’ü aşkın uyuşturucu nitelikli hap, satışa hazır halde fişeklenmiş olarak bonzai olarak da bilinen sentetik kannabinoid, 5 adet av tüfeği, 2 adet tabanca, av tüfeği ve tabancalara ait mermiler, elektronik kumar makinesi ve çeşitli malzemeler ele geçirildi.

8 ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

Konu ile ilgili olarak yapılan 6’sı 18 yaşından küçük olmak üzere toplamda 12 kişi polis ekiplerince yakalandı. Yakalanan şüphelilerden 8’i nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatına istinaden gözaltına alındı. Şüpheliler hakkında uyuşturucu madde ticareti, 6136 SKM ve hırsızlık malı satın almak gibi suçlardan yasal işlem başlatıldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri