Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözde Adalet Yürüyüşü esnasında çekilen fotoğrafları arasında atletli bir fotoğraf dikkat çekmişti.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun "halkın içinden biri" izlenimini yaratmak için verdiği poz farklı yorumlara sebep oldu.

ATATÜRK'ÜN FOTOĞRAFINA BENZETTİLER

Cumhuriyet Halk Parti'li vatandaşlar ise eleştirilere cevap vermek için Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğraflarından birini paylaşarak "Atatürk de atlet giyerdi." diyip Kemal Kılıçdaroğlu'nu Atatürk'e benzetti.

"ATAMIZDA ATLET ÇOK ŞIK DURUYOR"

Bunlardan biri de Cumhuriyet Halk Parti'li vekil Aykut Erdoğdu'ydu. Aykut Erdoğdu "Atamızda atlet çok şık duruyor" dedi.

 

CHP'liler Atatürk'ün atletli fotoğrafını paylaşıyor

NELER OLMUŞTU ?

MIT TIR'ları ihaneti sonrasında casusluk nedeniyle tutuklanan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu için sözde Adelet Yürüyüşü düzenleyen Kemal Kılıçdaroğlu,yürüyüşü PR çalışmasına döndürdü.

YÜRÜYÜŞ BİTMEDEN KİTABINI YAZDILAR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun casusluk suçundan dolayı 25 yıl ceza alan CHP milletvekili Enis Berberoğlu için Ankara'dan İstanbul'a gerçekleştirdiği yürüyüş kurmaca çıkmıştı.

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü devam ederken bir anda bir kitap ortaya çıktı. CHP İstanbul milletvekili Barış Yarkadaş tarafından 9 günde kaleme alınan 'Adalet' isimli kitabın daha yürüyüş sona ermeden baskısının yapılıp dağıtılması her şeyin sipariş olduğu kanısını bir kez daha güçlendirmişti.

ADALET YÜRÜYÜŞÜ RAMAZAN'A DENK GELMİŞTİ FAKAT KILIÇDAROĞLU GÜNDÜZ VAKTİ YEMEK YİYOR

Sözde Adalet Yürüyüşü'nde Kemal Kılıçdaroğlu halkın değerlerini yok sayıp gündüz vakti yemek yediği görülüyor.

 
SÖZDE ADALET YÜRÜYÜŞÜ'NDE HDP'LİLERLE KOL KOLA GEZİP BOZKURT İŞARETİ YAPTI
 
Kartepe’de HDP heyeti ile kucaklaşan Kemal Kılıçdaroğlu, HDP’lilerin verdiği çiçeği havaya kaldırarak birlikte yürümüştü. Ve ne yapmak istediği anlaşılamayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arada MHP'nin simgesi olan bozkurt işareti yaptı.