Kılıçdaroğlu'nun MİT TIR'ları olaylarında, Enis Berberoğlu'nun itirafçı olması halinde mahkemelik olma durumu yönündeki söylentileri işaret eden Tuncay Özkan, "perişan ederiz, gücümüz akıllarına dahi gelmez, demir yumruk iner" gibi skandal sözler sarf etti.

Özkan şunları söyledi:

Mustafa Kemal Atatürk sinirlendiği zaman 'Şaşarım o zavallıların aklı perişanlığına' cümlesini sarf etmiş. Şimdi ben, CHP kurumsal kimliğine ve genel başkanımıza dil uzatanlara laf ediyorum. Şaşarız sizin aklı perişanlığınıza. Cumhuriyet Halk Partisi bu karanlığı söker atar.

"BİZİM SAKİN GÜCÜMÜZ ONLARIN AKILLARINA DAHİ GELMEZ"

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı'na uzatılan her karanlık eli perişan ederiz. Bizim sakin gücümüz onların zekalarına dahi gelmez. Sakin sakin durduğumuzu görenler, bu güç ne yapar diye düşünüyor.

"DEMİR YUMRUK KAFALARINA İNER"

Bu sessiz, Cumhuriyet Halk Partisi'nin demir yumruğu kafalarına iner. Cezaevi, polis, asker, baskı ve zulümle bizi korkutamazlar. Biz yedi düvele direndik ve ülkemizin aydınlığını inşa ettik. Biz, yedi düvele karşı direnmesini biliriz.

"ADIMIZI AĞIZLARINA ALIRLARSA PERİŞAN EDERİZ"

Bir daha asla ve asla bundan sonra ağızlarına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan'ını alırlarsa, tehdit ederlerse onları perişan ederiz."