CHP'li Belediye Başkanından İş İstedi Tecavüze Uğradı

CHP’nin iğrenç bir cinsel taciz olayıyla çalkalanıyor. Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, kendisinden iş isteyen bir kadına başkan yardımcılarıyla beraber tecavüz ettiği ortaya çıktı.

CHP'li Belediye Başkanından İş İstedi Tecavüze Uğradı

CHP'li Belediye Başkanından İş İstedi Tecavüze Uğradı

Müslümanları bir yalancıyı kullanıp profesyonelce genelleyip kötüleyen ve planlı bir şekilde kriminal bir sapkın üzerinden AK Parti'ye saldıran evveli karanlık muhalif medya, bu iğrenç tecavüz olayına karşı nasıl bir tutum sergileyecek merakla bekliyoruz.

Türkiye'de bir kesimin tecavüz ve sapkın eylemleri kadın dernekleri ve Besleme Medya grupları tarafından görmezden gelinmesi dikkat çekiyor.

Şikayetlerin gelmesiyle Didim'e giden ve skandal tecavüzü ortaya çıkaran Gazeteci Mehmet Özışık'ın Youtube kanalında videoyu yayınladığı skandal ortaya çıktı.

2 AY BOYUNCA ŞANTAJLA TECAVÜZ

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın kendisinden iş isteyen bir kadına iki ay boyunca tecavüz ettiği vatandaşın gözleri önüne serildi.

Türkiye'de bir kesimin tecavüz ve sapkın eylemleri kadın dernekleri ve Besleme Medya grupları tarafından görmezden gelinmesi dikkat çekiyor.

 

ÖNCE UYUŞTURUCU BİR OT İÇİRİLDİ

Başından geçenleri anlatan mağdur kadın, belediyede görüşmenin sonrasında Ali Çağlar adlı bir kişinin Akköy'deki çiftliğine götürüldüğü dile getirdi.

Mağdur kadın, muhabbet esnasında kendisine bir ot içirildiğini ve kendinden geçtiğini belirterek alçak fiiliyatın mağduru olduğunu söyledi.

AYNI ANDA İKİ KİŞİ TECAVÜZ ETTİ

Tecavüz sırasında Ali Çağlar adlı bir kişinin şantaj için video kaydı aldığını dile getiren mağdur kadın, Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Gündoğdu'nun da orada olduğu ifade ederek CHP'li Atabay ve DİBEL Müdürü Öner Çiçek'in tecavüz ettiğini dile getirdi.

Görüntü kayıtlarını kendisine şantaj olarak kullanıldığını anlatan tacize uğrayan kadın, iki ay boyunca tehdit ve şantajla tecavüze uğradığını anlattı.

İNCE'DE TACİZCİ ÇIKTI

CHP'li Muharrem İnce, CHP'li bir hanıma 'Abazayım gel' gibi mesajlar göndererek taciz etti. Mağdur kadın tepki gösterince, Muharram İnce hadisenin üstünü kapatmak için önce özür diledi sonrada 'sus payı' olarak para yollasa da kurtulamadı. Diğer taraftan İnce'nin Tatanka adlı erotik şiir kitabı bulunuyor.

PEDOFİLİ YÖNETİCİ OTOBÜSÜN ARKASINA GÖTÜRDÜĞÜ ERKEK ÇOCUĞA...

İki sene önce Cumhuriyet Halk Partisi'nin 36. Olağan Kurultayı için Kuşadası'ndan Ankara'ya giden partilileri taşıyan otobüste CHP Kuşadası İlçe Yönetim Kurulu üyesi M.Y., 14 yaşındaki bir erkek çocuğunu yanına alıp en arka koltuğuna geçerek taciz etmişti. Olay ortaya çıkarılınca kaçmaya çalışırken yakalanan M.Y., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.

ÜSTÜNÜ KAPATMAYA ÇALIŞTILAR: KAPAYIN ÇENENİZİ, KİMSEYE SÖYLEMEYECEKSİNİZ

Tacizi fark edip CHP İlçe Başkanı Ahmet Ekmekçi'ye direkt emniyetin çağırılması gerektiğini belirten Asya Alp ile Kader Nart, Ekmekçi'nin her ikisinin üstüne yürüyerek 'Kapatın çenenizi hiç kimseye bir şey anlatmayacaksınız.' ifadelerini kullanmıştı.

UFAK KIZLARA TECAVÜZ EDEN SAPKIN CHP'Lİ İDARECİ: RECEP MEMİLİ

2017 yılında CHP Manavgat İlçe Yöneticisi ve yerel gazete sahibi lafta gazeteci Recep Memili 12-16 yaş arasındaki pek çok kız çocuğuna tecavüzde bulunmuştu. 10 Ocak 2017 tarihinde yakalanan CHP'li Memili, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklu yargılanmıştı.

BELEDİYE PERSONELİNİ TEHDİT ETTİ

2016'da, Tekirdağ Saray Belediye Başkan Yardımcısı Dilaver Perçin, 25 senelik belediye çalışanına tecavüz etti. Arsız belediye başkanı da mağdur kadını tehdit etti.

STAJYERLERİ BİLE...

Tekrar CHP'li Saray Belediyesinde Başkan Danışmanı Savaş Korucuoğlu, stajyer öğrencileri taciz etti. Daha kötü olanı ise meselenin CHP Tekirdağ milletvekillerine bildirilmesine rağmen konu olan şahıslar ile ilgili hiçbir işlem gerçekleştirilmediği ve hatta meselenin üstünün kapatılmaya çalıştığı gün yüzüne çıktı.

GARSON KIZI...

2010'da, CHP Mudanya İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nun toplantı gerçekleştirdiği otelde garson kızı tecavüz etti. Olayın en başta üstü kapanmaya çalışıldı ancak olay alenen ortaya çıkınca saklamaya çalışanlar da tepki göstermek durumunda kaldı.

FUHUŞ YAPTIRDILAR

2018 yılında Adana'nın Kozan ilçesinde pitbull türü köpeklerle korkuttukları yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırdıkları sebebiyle adliyeye sevk edilen ve içlerinde CHP Kozan Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç'un da yer aldığı 18 kişinin olduğu çete tutuklandı.

İLKOKUL ÖĞRETMENİNİ TACİZDEN HAPSE ATILDI

2012 senesinde, CHP'li Sivas Akıncılar İlçe Başkanı H.Ç, Akıncılar İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni E.S'yi taciz ettiği sebebiyle tutuklanarak iki sene 1 ay hapis cezasına çarptırılarak cezaevine alındı.

CHP'li idarecilerin medyaya yansımadan üstü kapatılan onlarca tecavüz, fuhuş, taciz saldırıları var...

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR