Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, Hozat merkezde önce belediye elamanlarıyla atletli kahvaltı gerçekleştirdi, sonra atletli  halde orman yangını söndürmeye gittiler.

ATLETLİ PAYLAŞIMLAR

Atletli kahvaltı fotoğrafını sosyal medyada paylaşmış olan Celaleddin Polat, "Sabah vatandaşlarımızla simit çay ve gündemi konuşuyorken atletli olduğumuzu anladık. Atletin gündemi değiştirdiğini fark ettik... Atletli Hozat halkından ülkeme selam olsun." notunu düştü.

YANGIN SÖNDÜRMEYE DE ATLETLE GİTTİ

Bölgede süren ve bir türlü söndürülemeyen orman yangınları için isyan bayrağı açan Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, bu kez de atletli belediye elamanlarıyla orman yangınlarını söndürmeye gittiler.

CHP'li başkanın bu fotoğrafını Twitter'da bazı Cumhuriyet Halk Parti'liler milletvekilleri de RT yaptı.

CHP'de atlet akımı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözde Adalet Yürüyüşü esnasında çekilen fotoğrafları arasında atletli bir fotoğraf dikkat çekmişti.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun "halkın içinden biri" izlenimini yaratmak için verdiği poz farklı yorumlara sebep oldu.

ATATÜRK'ÜN FOTOĞRAFINA BENZETTİLER

Cumhuriyet Halk Parti'li vatandaşlar ise eleştirilere cevap vermek için Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğraflarından birini paylaşarak "Atatürk de atlet giyerdi." diyip Kemal Kılıçdaroğlu'nu Atatürk'e benzetti.

"ATAMIZDA ATLET ÇOK ŞIK DURUYOR"

Bunlardan biri de Cumhuriyet Halk Parti'li vekil Aykut Erdoğdu'ydu. Aykut Erdoğdu "Atamızda atlet çok şık duruyor" dedi.

 

CHP'liler Atatürk'ün atletli fotoğrafını paylaşıyor