ÖZEL HABER | HABER365

İnsanların kutsallaştırılmaması gerektiğine vurgu yapan CHP'liler Atatürk'ü ve Kılıçdaroğlu'nu kutsallaştırmaya devam ediyorlar. Adalet yürüyüşünü ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun PR'ını nasıl yapacağını şaşıran CHP'li vekillerin son gafıysa, Kılıçdaroğlu'nun ayran içişini coşkuyla paylaşmak oldu.

GAFLARIN PARTİSİ CHP

CHP'li vekil Barış Yarkadaş, attığı bir tivitte Kılıçdaroğlu'nun Atatürk'ün ayran içtiği köyde ayran içmesini, adaleti yeryüzüne getirmiş gibi kutsallaştırarak vermesi, sosyal medyada alay konusu oldu.Adaletten çok her şeyle gündeme gelen yürüyüşte daha birçok gafın vuku bulması bekleniyor.

Cumhuriyet Halk Partisinin başını çektiği Adelet Yürüyüşü olarak nitelendirilen bu yürüyüş ''Gaf Yürüyüşüne'' döndü.

MAHMUT TANAL VE SAZ ARKADAŞLARI ELLERİNDE SÜPÜRGEYLE YÜRÜDÜLER

İstanbul'a doğru yürümeye devam eden Mahmut Tanal ve beraberindeki birçok vekil, ellerine süpürge alarak bir süre sloganı attı.

Mahmut Tanal daha önce sapkın yürüyüşe, FETÖ'cülere ve devlet aleyhinde olan tüm illegal yürüyüşe destek vermesiyle tanınıyor.Ve katıldığı her eylemde gaflarıyla meşhur bir zat olarak tanınmaktadır.

ADELET YÜRÜYÜŞÜ SAFSATASINDA SKANDALLAR BİTMİYOR CHP'Lİ BEKAROĞLU'NDAN SKANDAL PEYGAMBER BENZETMESİ

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Mehmet Bekaroğlu neredeyse tüm terör örgütlerinin ve sapkın grupların destek verdiği bu yürüyüş için 'Peygamber'in izinden yürümektir' dedi.Ve bir gaf'a daha imza atmış oldu.

Kaynak: Haber365