Ramazan Bayramı münasebetiyle siyasi partiler arası bayramlaşma dahilinde AK Parti'yi ilk olarak CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır liderliğindeki gup ziyaret etti.

CHP'lileri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin liderliğindeki grup karşıladı.

Şahin, bayramın tüm ülkeye hayırlar getirmesini temenni ederek, tüm dünyada yaşayan Müslümanların birliğine, dirliğine ve kardeşliğine vesile olmasını diledi.

Toplumsal olayların çözümünde en büyük payın iktidar ve ana muhalefet partisine düştüğünü ifade eden Şahin, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci snesine yaklaşıldığını anımsattı. Şahin, "15 Temmuz öncesi ve sonrasında faaliyetlerle 15 Temmuz şehitlerimiz anılacak. 15 Temmuz'da yaşanan hain darbe kalkışması hususunda toplumun duyarlılığı, dikkati o noktaya çekilecek. 15 Temmuz sonrasında elde ettiğimiz  o güzel atmosferin, havanın, Yenikapı ruhunun tekrardan canlanmsını ve ülkeye hakim olmasını diliyorum." şeklinde ifade etti.

MHP'DEN AK PARTİ'YE BAYRAM ZİYARETİ


MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan liderliğindeki grup da AK Parti'ye bayram ziyaretinde bulundu.
AK Parti'de MHP'lileri, Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin liderliğindeki grup karşıladı.

Şahin, MHP heyetine bayram ziyareti adına teşekkür etti, Ankara Milletvekili ve Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Jülide Sarıeroğlu, Kadın Kolları Mali ve İdari İşler Başkanı Pınar Doğan Aksoy, Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Özbey'den oluşan AK Parti grubunu tanıttı.

Türkiye'nin uzun zamandır terörle mücadelede kararlılık içerisinde olduğunu, PKK, FETÖ, DHKP-C ve diğer terör örgütlerine karşı çok güçlü bir mücadele içinde olduğunun altını çizen Şahin, darbe girişiminden sonra FETÖ ile mücadele hususunda çok kararlı adımlar atıldığını söyledi.