CHP İstanbul Büyükşehir Adayı Ekrem İmamoğlu Kendini Öve Öve Bitiremedi

CHP İstanbul Büyükşehir Adayı Ekrem İmamoğlu Kendini Öve Öve Bitiremedi

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ekrem İmamoğlu, Habertürk TV’de katıldığı programda kendini öve öve bitiremedi. Kendisinin ne kadar hoşgörülü, ne kadar iyi niyetli, ne kadar saygılı, ne kadar başarılı olduğunu saya saya bitiremedi.

Kanal İstanbul projesi ile ilgili olarak konuşan İmamoğlu, Türkiye’ye büyük katkısı olacak olan bu mega projeye karşı olduğunu İstanbul’un daha büyük sorunları olduğunu iddia etti. "Kanal İstanbul, İstanbul'un gündeminde olamaz." dedi. Hiçbir proje ortaya koyamayan İmamoğlu, yürütülen mega projelere de dil uzattı.

Muharrem İnce ile ilgili gelen soruya “Muharrem İnce’yi çok severim, çok saygı duyarım. Kendisi benim adaylığım açıklandıktan sonra telefon ile aradı. Şans diledi, başarılar dileklerini iletti.” dedi.

CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olmaya hazır olduğunu söylemiş fakat parti yönetimi Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu aday olarak göstermişti.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR