İkamet ettiği Adana'da kendisini doktor olarak tanıtan, 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı iddiasıyla yargılanırken hükümlü bulunduğu Adana Açık Ceza İnfaz Kurumundan kaçan sahte kuaför, sonunda yakayı ele verdi. Dolandırılıcıktan hakkında kesinleşmiş 5 sene 3 ay hapis cezası bulunan Soner G'nin, Denetimli Serbestlik Yasası'na göre cezasının devamını çekmesi için gönderildiği, Adana Açık Ceza İnfaz Kurumundan geride bıraktığımız günlerde firar etmesinden sonra polis ekipleri geniş çaplı operasyon başlattı.

Soner G isimli şahsın, merkez Seyhan ilçesi Saydam Caddesi'ndeki bir yakınına ait evde saklandığını tespit eden ekipler, sabah saatlerinde adrese eş zamanlı operasyon yaptı. Evde yakalanan Soner G, işlemlerinden sonra Adana Adliyesi'ne götürülürken, bir süre buradaki nezarethanede kaldıktan sonra cezaevine teslim edileceği belirlendi. Bu arada, Soner G isimli şahsın ilk ifadesinde, Adana Açık Ceza İnfaz Kurumuna geldikten sonra oradaki mahkumların kendisine baskı yaptığını öne sürüp, buna dayanamayarak kaçtığını söylediği ortaya çıktı.

TEDAVİ ALTINA ALINMIŞTI

Özel bir hastanede hemşire olarak çalışan Merve Keleş'in dudakları, geride bıraktığımız Nisan ayında kendisini medikal estetik doktoru olarak tanıtan sahte kuaför Soner G'ye dolgu yaptırmasından sonra aşırı derecede şişmiş ve tedavi altına alınmıştı.