Minik Ceylin’in katleden kişiler gözaltına alındı.ve ilk ifadelerinin korkunç olduğu öğrenildi...

İzmir'in Ödemiş İlçesinde, oturdukları evin önündeki parkta 2 gün önce kaybolan ve büyükbabasının cep telefonuna gelen ’Polise haber verirseniz. Torununu öldürürüz’ yazılı smsle kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içmiş olarak görüldüğü karşı binada oturan bir şahısın evinde, polisin gerçekleştirdiği aramada ölü bulundu.

MİNİK CEYLİN’İN KATİLLERİNİ VATANDAŞLAR KATLETMEK İSTEDİ

Olay bölgesinde biriken öfkeli yığınlar, önlemi sıkı tutan polislere karşı Ceylin’in ölü bulunduğu apartmanı taş ve sopa saldırısına tutup aşağılık katilleri kalabalık linç etmek istedi ve camlarını kırarak, içeri girmek istedi. Arbedede 3’ü polis 8 şahıs yaralandı. Ceylin'in minik bedeninin apartmanın kömürlüğünde bulundu. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın "Çok üzücü bir durum. Bir yavrumuzun böyle öldürülmesi dolayı çok çok üzgünüz" dedi. Gece saatlerinde zanlılardan Ş.T.'nin annesi R.Ö. (62) de gözaltına alındı.

MİNİK CEYLİN’İN KATİLLERİNİN KORKUNÇ İFADELERİ

Ceylin’in katillerinde olan Ş.T.’nin ilk ifadesi, "Ceylin yere düştü öldü, ben de korktum sandığa sakladım" dediği vurgulandı. kocasıyla beraber gözaltına alınan söz konusu alçak kadının 2 çocuğunun olduğu 2008 ve 2009'da öldükleri belirtildi.Minik Ceylin’in küçük bedenini apartmanın kömürlük katında, sandık içine yerleştirilmiş olarak bulunan küçük çocuğun vahşice boğularak öldürüldüğü değerlendiriliyor.