Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, Aracının İçinde Başından Vuruldu

Adana'da Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut aracının içinde başından vurularak öldürüldü. Bulur Pazar günü seçime giderek güven tazelemişti.

Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, Aracının İçinde Başından Vuruldu

Adana'da geride bıraktığımız pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde Ceyhan Ziraat Odası Başkanı olarak güven tazeleyen Muhammet Bulut (57), aracının içinde başından vurulmuş durumda ölü bulundu.

ŞOFÖRÜNÜ MARKETE GÖNDERDİ

Merkez Seyhan ilçesi Toros Mahallesi'nde Ceyhan Ziraat Odası Başkanı, Çukobirlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve aynı zamanda Ceyhan ilçesi Köprülü Mahallesi muhtarı Muhammet Bulut, öne sürülene göre kendisini evinden almaya gelen özel şoförü A.Ş.'yi evin civarındaki markete gönderdi. Bir süre sonra araca dönen A.Ş., Muhammet Bulut'u başından vurulmuş halde buldu.

OLAY YERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ

A.Ş.'nin ihbarı ardından olay yerine çok sayıda sağlık ve polis birimi gönderildi. Gerçekleştirilen incelemede Bulut'un yaşamını yitirdiği tespit edildi. Cumhuriyet savcısının gerçekleştirdiği incelemenin sonrasında Bulut'un cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri