Cemal Kaşıkçı'nın Parmak İzleri Başkonsolosluğun Gizli Odasında Bulundu

Aniden ortadan kaybolduktan sonra öldürüldüğü ortaya çıkan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın parmak izleri, Suudi Arabistan Başkonsolosluk binasının en gizli odasında bulundu.

Cemal Kaşıkçı'nın Parmak İzleri Başkonsolosluğun Gizli Odasında Bulundu

Kaşıkçı suikastinin sır perdesi aralandıkça, yeni olaylar da çıkmaya devam ediyor. Aniden ortadan kaybolduktan sonra öldürüldüğü ortaya çıkan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın parmak izleri, Suudi Arabistan Başkonsolosluk binasının en gizli odasında bulundu.

Suudi Arabistan tarafından öldüğü açıklanan fakat cesedi sır olan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın parmak izleri Başkonsolosluk binasının en gizli ve en hassas noktası olan C Ünitesi'nde bulundu. Bu parmak izleri, Suudi Arabistan'dan gelen ve Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın başkonsoloslukta olduğu gün başkonsolosluk binasında bulunan Suudi istihbaratçıların parmak izleriyle de eşleştirildi.

15 kişilk suikast timinde yer alan kişilerden bazılarının parmak izlerinin A, B ve C ünitelerinin tamamında çıktığı, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldükten sonra, sadece Suudi Arabistan uyruklu kişilerin çalıştığı ve başkonsolosun makamının da bulunduğu C Ünitesi'ne götürüldüğü ileri sürülüyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR