TGRT'de yayınlanan İftara Doğru adlı programda osman ünlü çocukların cami’de işinin olmayacağını ve çocukların cami’de bulunmasına tepki gösterdi.ve Osman Ünlü İğrenç benzetmelerde bulundu.

CAMİ’DEKİ UYGULAMALARI ELEŞTİRİRKEN SAÇMALADI

TGRT Haber ekranlarında yayınlanan İftara Doğru isimli programda İlahiyatçı Osman Ünlü Diyanet'in camilerdeki uygulamalarını eleştirirken hızını alamayarak iğrenç bir benzetmede bulundu.Diyanetin çocuklar ve inanları Camiye çekmek için yaptığı politikaları eleştiren Osman Ünlü eleştirinin dozunu kaçırarak zırvaladı.

DİYANET UYGULAMALARI CAMİ’Yİ BOZUYOR

Diyanet’in inanları ve çocukları Camiye çekmek için yapmış olduğu programları eleştiren Osman Ünlü "bu yapılanlar yarın camiyi afedersin kerhane haline getirmek" dedi.

Diyanet düzenlediği dini etkinliklerin Camiyi bozmak ve ifsat etmek olduğunu vurgulayan Osman Ünlü skandala imza attı.

OSMAN ÜNLÜ’YE TEPKİLER ÇIĞ

Diyanete eleştiri yapayım derken her şeyi yüzüne gözüne bulaştıran Osman Ünlü ’ye sosyal medyadan çığ gibi tepkiler geldi.

OSMAN ÜNLÜ ÖZÜR DİLEYECEK Mİ?

TGRT Haber ekranlarında yayınlanan İftara Doğru isimli programda yapmış olduğu skandal açıklamalar için hem sosyal medyadan hem ilahiyatçılardan tepki toplayan Osman Ünlü’nun özür dileyip dilemeyeceği ise merak konusu.