Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu: 7 Gözaltı

Çanakkale'de gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 7 şüpheliden 2'si, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine sevk edildi

Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu: 7 Gözaltı

Çanakkale'de gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 7 şüpheliden 2'si, çıkarıldıkları mahkeme tarafından  tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin şehir genelinde uyuşturucuyla mücadele faaliyetleri sürüyor. Bu doğrultuda son 4 günde gerçekleşen operasyonlarda 'kullanmak için uyuşturucu ya da uyarıcı madde satın almak, kabul etmek ya da  bulundurmak' suçundan 5, 'uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti' suçundan ise 2 şüpheli olmak üzere toplam 7 şüpheli gözaltına alındı.

Üzerleri aranan şüphelilerde, 8,02 gram sentetik kannabinoid (bonzai), 0,87 gram metamfetamin ve 996 ecstasy bulundu.

2 ŞÜPHELİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ  

'Kullanmak için uyuşturucu ya dauyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak' suçundan gözaltına alınan 5 şüpheli emniyetteki ifadelerinden sonra serbest bırakıldı.

'Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti' suçundan gözaltına alınan 2 şüpheli ise emniyetteki işlemlerinden sonra sevk edildikleri mahkeme tarafından  tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR