İstanbul Çamlıca'da altından Çamlıca - Libadiye tünelinin geçtiği yol çöktü. Park halindeki otomobil, oluşan dev çukura düşerken olayda yaralanan olmadı.Olay yerinden gelen bilgilere göre ölen ve yaralanan bulunmamaktadır.

Üsküdar Çamlıca tepesine çıkan yolda çökme meydana oluştu. Park halindeki bir araç çöken yola düştü. Olayda şans eseri yaralanan ve ölen olmadı.

PARK HALİNDEKİ OTOMOBİL ÇUKURA DÜŞTÜ

Olay, Üsküdar Kısıklı Mahellesi Büyük Çamlıca Caddesi'nde saat 15.00 sularında meydana geldi. Nedeni şuan belirlenemeyen bir sebeple Çamlıca tepesine giden yolda çökme meydana geldi. Park halinde yer alan bir otomobil oluşan çukura düştü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi geldi. Polisler, yolu iki yönde trafiğe kapatarak güvenlik önlemi aldığı ögrenildi.

YOLUN ALT KISMINDA TÜNEL ÇALIŞMASI YAPILIYORDU

Göçük oluşan yolun altında Çamlıca-Libadiye arası karayolu tüneli çalışmasının sürdüğü tespit edildi. Çökme sebebiyle tünelde zarar olup olmadığıyla ilgili bir henüz bir açıklama yapılmadı. Olay yerindeki çalışmalar sürüyor. İnşaat çalışanları ve muhendisler olay yerinde kontrolleri ve çökme nedenini araştırıyor.