Bursa'da cami etrafında ve çevresinde fuhuş gerçekleştirmek için erkekler bekleyen bayan ve travestilere yönelik baskınlar gerçekleştirildi.

BURSA'DA MERİNOS CAMİİ ÖNÜNDE FUHUŞ YAPAN KADINLARA OPERASYON DÜZENLEDİ

Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri Merkez Osmangazi ilçesi Stad Kavşağı, Kent Meydanı ve Merinos Parkı arasında fuhuş oluşturmak için erkek bekleyen travesti ve hayat kadınlara yönelik operasyon gerçekleştirildi.

Özellikle Bursa Merinos Cami civarında fuhuş için pazarlık gerçekleştiren şahıslar, polis ekipleri tarafından takip altına alındı, fuhuş pazarlığı yapan 17 kişiyi gözaltına aldı.

FUHUŞ YAPANLARA 227 TÜRK LİRASI PARA CEZASI KESİLDİ

Bursa’da Merinos Camii önünde fuhuş gerçekleştiren kadınlara ve erkekten dönme travestilere polis operasyon düzenledi. Emniyete götürülen kadın ve erkekten dönme travestilere Kabahatler kanununa göre gözaltına alınanların her birine 227 Türk Lirası para cezası kesildi.

Bursa Merinos Camii cemaati bu durumdan rahatsız olup polis ekiplerine ihbarda bulundu polis ekipleri ihbari göz önünde bulundurarak olay yeri çevresine operasyon düzenledi. fuhuş pazarlığı yapan 17 kişiyi gözaltına aldı.Emniyete götürülen 17 kişiye pazaa cezası keslip serbest bırakıldı.