Çakıcı Mektup Yazdı: FETÖ'yü ABD'de Toprağa Gömerler

Adalet Bakanına mektup yazan Alaatin Çakıcı, FETÖ için ABD'den talepte bulunulmamasını isteyerek "Bu aziz milletin içerisinde öyle fedailer var ki FETÖ'yü bu ülkeye getiremezler ama Pensilvanya'da FETÖ'yü toprağa gömerler" dedi.

Çakıcı Mektup Yazdı: FETÖ'yü ABD'de Toprağa Gömerler

Alaattin Çakıcı: Pensilvanya'da FETÖ'yü toprağa gömerler

Alaatin Çakıcı, Adalet Bakanına FETÖ elebaşı Gülen ile ilgili mektup yazdı. Çakıcı mektubunda, "Bu şerefsiz FETÖ için lütfen ABD'ye bir daha talepte bulunmayın. Bu milletin içerisindeki fedailer onu ve onun üst düzey yöneticilerini yok etmesini bilir. Yok edenler, bedenlerini de feda ederler" dedi.

FETÖ'nün 'İlluminati' bağlantılı olduğunu ileri süren Çakıcı, mektubunda "Bu aziz milletin içerisinde öyle fedailer var ki FETÖ'yü belki bu ülkeye getiremezler ama onu Pensilvanya'da toprağa gömerler. Kendileri de bu kutlu dava için orada seve seve ölürler. Dünyanın neresinde üst düzey FETÖ üyesi var olursa olsun istenildikten sonra hepsi bulunmuş oldukları ülkelerde toprağa gömülür. Millete hizmetin mükafatı devlet katında değil Allah katındadır" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR