Bursa'da Sıcak Anlar! Kadın Polisi Bıçakladı

Bursa'da 5 katlı bir binanın çatısına çıkan genç kadını kurtarmaya çalışan polis, elinden yaralandı.

Bursa'da Sıcak Anlar! Kadın Polisi Bıçakladı

Bursa’nın Karacabey ilçesinde, cinnet geçiren genç bir kadın, elinde bıçakla 5 katlı binanın çatısına çıkarak atlamaya kalktı. Bir anlık dalgınlığından yararlanarak kadını son anda yakalayan kadın polis memuru elinden yaralandı.

Drama Mahallesi’nde ikamet ettiği apartmanın çatısından kendisini sarkıtan 35 yaşındaki T.E.’yi görenler durumu polise bildirdi. İhbar üzerine çatıya gelen polisler, genç kadını ikna etmeye çalışırken, itfaiye ekipleri de her ihtimale karşı branda açtı.

Kendisini aşağı sarkıtan ve ölmek istediğini söyleyen genç kadın, elinde bulunan ekmek bıçağıyla da kendine zarar verdi. Ekipler tarafından uzun süre ikna edilmeye çalışılan T.E, bir anlık dalgınlığından yararlanan polislerin kendisini çekmesiyle kurtarıldı. Bu esnada, T.E.’nin elinde bulunan bıçakla bir kadın polis memuru elinden yaralandı.

KURTARILDIKTAN SONRA BAYILDI

Ağlayarak baygınlık geçiren T.E, polisler tarafından aşağı indirilerek, hazır bekletilen ambulansla hastaneye götürüldü. Sinir krizi geçiren genç kadın, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR