Buluştuğu Hayat Kadını Annesi Çıktı

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 'Küçük Emrah' filmlerini aratmayacak türden bir olay meydana geldi.

Buluştuğu Hayat Kadını Annesi Çıktı

Buluştuğu Hayat Kadını Annesi Çıktı

Yerel gazetede yer alan habere göre, Körfez'de yaşamını sürdüren 23 yaşındaki genç, bir araya geldiği hayat kadını kendi öz annesi çıkınca sinir krizi geçirdi.

İddialara göre Körfez ilçe Esentepe Mahallesi’nde arkadaşıyla beraber yaşayan 23 yaşındaki O.D. adlı genç, hayat kadınıyla beraber olmak istedi ve bunu bir arkadaşına belirtti.

TELEFONUNU ARKADAŞINDAN ALDI

Arkadaşından bir hayat kadınının telefon numarasını alan O.D. adlı genç, aradığı kişinin öz annesi olduğundan habersizce hayat kadınıyla pazarlık yapmaya başladı.

100 liradan fiyat açan hayat kadını pazarlık sonucunda fiyatı 40 liraya kadar indirip ilişkiyi kabul etti.

GÖRÜNCE ŞOK GEÇİRDİ!

O.D. ile hayat kadınının telefon konuşmasında 'Araban var mı? Ücretimi peşin isterim' diyen hayat kadını, anlaştığı gençle buluşma yerinde beklemeye başladı. Yürüyerek buluşacakları yere giden genç O.D. gördüğü manzara karşısında şok geçirdi.

Hayat kadını diye konuşup anlaştığı kadının annesi olduğunu gören genç, sinirden gözyaşlarına hakim olmadı. Annesi de hemen oradan kaçarak şehir içi minibüsüne binerek İzmit yönüne doğru gitti.

'ANNEMİN HAYAT KADINI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER, İNANMADIM'

Büyük bir travma yaşayan O.D. adlı genç ise 'Annem ile babam 10 yıl önce boşandılar. Ben daha 13 yaşında bir çocuktum. Annem daha sonra başka biriyle evlendi. Ondan sonrasından haberim yok. Zaman zaman beni ziyaret eder görüşürdük. Çevremde tanıdıklarım annemin hayat kadını olduğunu söylediler. İnanmadım. Arkadaşımdan telefonunu aldım, aradım. Gerçekten beklediğim durağa geldi. Şok oldum, sinirledim ve gözyaşı döktüm. Kendisi de otobüse binip uzaklaştı' ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR