Genç kadına akılalmaz skandal tuzak! Duyanları gözlerine inanamadı. Fatih F. isimli bir şahış, aralarındaki bir kavgadan dolayı öfke beslediği baldızı Suzan S.’nin aile fotoğraflarından aldığı yüz kısmını, montajla çok sayıda çıplak kadın fotoğrafları ile birleştirerek, ahlak dışı sitelerde yayınladı. Montajlanmış fotoğraflarının ahlak dışı sitelerde paylaşıldığını öğrenen Suzan S., savcılığa şikayette bulununca, Fatih F. hakkında, 1 yıl 4 aydan 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası talebiyle dava açıldı.

Şahit olarak ifadesi alınan Suzan S.'nin kardeşi Lale F., kocası Fatih F. ile arası bozulunca Türkiye'ye dönüş yaptığını ifade ederek "Almanya'da yaşarken eşimin bilgisayarında ablama ait porno resimler gördüm. Eşine sorunca bu tartışmadan dolayı ablama kızdığı için resimleri bilgisayarına yüklediğini, silip, bir yerde kullanmayacağını söyledi. Ancak daha sonra bu resimleri internet sitelerinde paylaşmış" açıklamasını yaptı.

Olaydan sonra, savcılık tarafından enişte Fatih F. hakkında hazırlanan iddianamede, 'Hakaret' ve 'Verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme' suçlarından toplamda 1 yıl 4 aydan 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası talebiyle, Asliye Ceza Mahkemesi'ne dava açıldı.