Boşandığı Kocasından Ölüm Tehdidi Alan Kadının Çığlığı!

İzmir’in Bornova ilçesinde, iki çocuk annesi Suna B. (30), sekiz senelik eşi Ceyhun B.'nin sürekli şiddet uyguladığını, açtığı boşanma davasının sonrasında ölüm tehditleri aldığını ifade ederek, 'Benim sonum da Pınar Gültekin, Özgecan Aslan ve Münevver Karabulut gibi olsun istemiyorum' diye konuştu.

Boşandığı Kocasından Ölüm Tehdidi Alan Kadının Çığlığı!

Boşandığı Kocasından Ölüm Tehdidi Alan Kadının Çığlığı!

İzmir'de ikamet eden Suna B., sene yıl önce yaşamını Ceyhun B. ile birleştirdi. Fakat, Suna B. evliliği boyunca eşinden daima fiziksel ve psikolojik şiddet gördü. Hemen hemen bir sene önce eşi tarafından üstüne kaynar su dökülen Suna B., şikayetçi olarak uzaklaştırma kararı çıkarttı. Bu süre boyunca Ceyhun B., Suna B.'yi ayrılmaması için tehdit ederken, haziranda çift arasında bir tartışma daha yaşandı. Meydana gelen tartışma kavga halini alınca Ceyhun B., Suna B.'nin boğazını sıktı. Bir defa daha şikayetçi olan Suna B., bu defa aldığı tüm tehditlere rağmen boşanma davası açtı. Eşinin tehditlerine devam ettiğini dile getiren Suna B., 2 küçük kızını bırakacak kimsesi olmadığı için çalışamadığını ve maddi olarak oldukça zor günler yaşadığını dile getirdi.

'EVİN KİRASINI ÖDE DEDİM DİYE VÜCUDUMA KAYNAR SU DÖKTÜ'

Suratına kezzap atılmakla ve ölümle tehdit edildiğini ifade eden Suna B., '8 yıllık evliliğim boyunca sürekli psikolojik ve fiziksel şiddet gördüm. Şiddetin her türlüsünü gördüm. Vücudumda sigara söndürüldü, baştan ayağa kaynar su döküldü. Bir ay önce çocuklarımın gözü önünde boğazımı sıkarak, öldürülmek istendim. Çığlıklarımı duyan komşular araya girdi. Evliliğimin ilk senesinden bu yana hep sıkıntılar vardı ve hep boşanmak istedim. Ancak boşanırsam beni öldüreceğini söylüyordu. Yüzüme kezzap atmakla ve aileme zarar vermekle tehdit edildim. 'Ev kirasını öde, bizi daha fazla rezil etme' dedim diye kaynar suyu vücuduma döktü. Sırtımda 1'inci ve 2'nci derecede yanıklar meydana geldi' şeklinde konuştu.'SENİ ÖZGECAN ASLAN'DAN, BETER YAPARIM'

Suna B. gördüğü şiddetin sonrasında şikayetçi olduğunu fakat tehditler almaya devam ettiğini belirterek, 'Şikayetçi oldum ama daha beter yapmakla tehdit etti. Bana, 'Seni Özgecan Aslan'dan, Münevver Karabulut'tan beter yaparım' diyordu. Ağza alınmayacak küfürler ediyordu. Birkaç kez kadın sığınma evinde kaldım. Şikayetlerimden dolayı birkaç kez de uzaklaştırma kararı aldırdım' şeklinde konuştu.

'ÖLMEK İSTEMİYORUM'

Eşinin tehditleri sebebiyle korktuğunu ifade eden Suna B., '14 Temmuz'da boşanma davası açtım. Davayı açtıktan sonra beni telefonla arayarak tehditlerine devam etti. İftiralar atacağını söylüyor. 'Seni rezil edeceğim' diyor. Dayanacak gücüm kalmadı. Artık boşanmak istiyorum. Çok korkuyorum. Benim sonum da Pınar Gültekin, Özgecan Aslan ve Münevver Karabulut gibi olsun istemiyorum. Sürekli ölümle ve yüzüme kezzap atmakla tehdit ediyor. Kadın cinayetlerine son bulsun. Masum insanlar katlediliyor. İki tane çocuğum var ve ben de ölmek istemiyorum' ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR