Bonzai Dehşeti Metrobüs Seferlerini Kilitledi

Çağlayan Metrobüs Durağı'nda baygın halde yatan bonzai kullandığı öğrenilen madde bağımlısı bir genç ortalığı bir birine kattı.

Bonzai Dehşeti Metrobüs Seferlerini Kilitledi

Bonzai içip kendinsinden geçen genç metrobüs durağını birbirine kattı. seferler aksadı, kuyruk oluştu. Olay, Şişli' de bulunan Çağlayan Metrobüs Durağı' nda dün akşam vakitlerinde meydana geldi.

Durak içerisinde bir bankın yanında yerde baygın halde duran genç, vatandaşların dikkatini çekti. Vatandaşların ikazı ile güvenlik görevlileri devreye girerek, 112 Acil Servis' i ihbarda bulunmak sureti ile aradı.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi gerçekleştirerek, uçucu madde bonzai kullandığı için bayıldığı iddia edilen gence ilk müdahaleyi metrobüs durağında yaptı. Müdahale neticesinde ayıltılan ve bir banka oturtulan genç, ambulansa binmemek için diretti. Agresif tavırlarda bulunan genç, tedavi olmayı reddetti.

AMBULANS ONU, METROBÜS AMBULANSI BEKLEDİ

Bağımlı genç ile sağlık ekipleri arasındaki konuşma dakikalar boyu sürdü. "Vallahi bir şey yok ya" ve "İyiyim ben" gibi cümleler ile kendisini götürmeye gelen ambulansa binmemek için direnen genç, ambulans metrobüs hattının Söğütlüçeşme istikametinde bekleme yapması sebebi ile metrobüsler peş peşe dizildi. Metrobüsler kuyruk oluştururken, seferlerde gecikme yaşandı. Dakikalar süren bekleyişten sonra bir metrobüs şoförü tepki gösterdi ve sağlık ekipleri madde bağımlısını durakta bırakarak, olay yerinden ayrıldı. Daha sonra ise madde bağımlısı genç, metrobüs durağını terk etti.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri