20 Ağustos 2019
  • Istanbul 26.11°
  • Ankara 23°
  • Izmir 31.11°
İmsak 04:36
Güneş 06:11
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:04
Yatsı 21:33
BIST96.032
Dolar5,74
Euro6,3731
Altın277,72

Binali Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Telefonuna Kaydetme Şekli Dikkat Çekti

AK Parti İzmir Milletvekili gençlerle buluşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonla aradı. Yıldırım'ın Erdoğan'ı telefonuna "RTE" olarak kaydettiği görüldü.

Binali Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Telefonuna Kaydetme Şekli Dikkat Çekti

Binali Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Telefonuna Kaydetme Şekli Dikkat Çekti

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya'daki temasları çerçevesinde, Battalgazi Çınar Park'ta yaklaşık 5 bin gençle bir araya geldi. Yıldırım, diğer katılımcılarla beraber türkü söyledikten sonra, gençlerin isteği ardından telefonla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı.

Gençlerle konuşan Erdoğan, "Güzel yaz akşamında memleketinde herkesi en kalbi duygularla selamlıyorum. Sizlerin maşallah kayısı bol, bereketi de bol, Allah yolunuzu açık eylesin. 2023'e çok farklı bir biçimde hazırlanacağız. İnşallah bu akşam Binali Bey, milletvekili arkadaşlarımız sizlerle bir aradalar. Nasip olursa bayramdan sonra en yakın vakitte ben de yapmakta olduğum ziyaretlerimi Malatya'ya sizleri ziyaret edip, Malatya'da şöyle hem açılışlar, hem güzel ilkleri yapmak suretiyle bende sizlerle heyecan katmak istiyorum. Sizlerle gençlerle dik durmak istiyorum. Fakat hiç durmadan çalışacağız.'' dedi.

O anlarda Binali Yıldırım'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, telefonuna 'RTE' olarak kaydettiği, geceye yönelik dikkat çeken bir diğer ayrıntıydı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri