21 Temmuz 2019
  • Istanbul 29°
  • Ankara 30°
  • Izmir 35°
İmsak 03:51
Güneş 05:42
Öğle 13:16
İkindi 17:13
Akşam 20:39
Yatsı 22:21
BIST101.849
Dolar5,6592
Euro6,3832
Altın259,35

Binali Yıldırım: İstanbulumuza Hayırlı Olsun

Cumhur İttifakı'nın ortak İstanbul adayı Binali Yıldırım, seçim sonuçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Binali Yıldırım: İstanbulumuza Hayırlı Olsun

Cumhur İttifakı'nın ortak İstanbul adayı Binali Yıldırım, seçim sonuçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

RAKİBİMİ TEBRİK EDİYORUM  

Yıldırım'ın açıklaması şu şekilde oldu:

Saat 19.16. YSK seçimlerin sonuçlarıyla ilgili yasağı kaldırmış bulunuyor. Şu an itibarıyla seçimleri rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum, başarılar diliyorum.

TÜM İSTANBULLULARA TEŞEKKÜR EDİYORUM  

Bu seçim kampanyası boyunca bizlerle beraber yoğun bir çalışma içerisine giren, yakın çalışma arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarımıza ve bizi dinleyen, projelerimizi, vaatlerimizi anlatma fırsatı bulan İstanbul'umuzun güzel insanlarına teşekkür ediyorum. Aynı zamanda büyük fedakarlık gösteren aileme de teşekkür ediyorum. Sabah oy kullanırken de söylediğim gibi seçim demek demokrasi demektir. Bu seçimlerle Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur. Elde edilen sonuçlar tabii ki kesin olarak daha sonra açıklanacaktır.

İSTANBULUMUZA HAYIRLI OLSUN  

Ben bu sonuçların İstanbulumuza, İstanbul'un geleceğine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımıza İstanbul'a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum. Yapacağı çalışmalarda İstanbul'un yapacağı her türlü işte kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Site Yorumları

  1. Aaaa, skandal, skandal. Ne kadar skandal!!! Başka işiniz yok mu sizin kuzum insanları birbirine düşürüp infial yaratmaktan başka?

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri