Beşiktaş'ın cumartesi günü Osmanlıspor maçı öncesinde yaptığı şampiyonluk kutlamalarında tekne kazası sonucu yaralanan Samet Bakan'dan kötü haber geldiği duyuruldu.Samet Bakan'ın yakın arkadaşı tüm müdahalelere rağmen Samet'in ayağı kurtulamıyor ve bu nedenle ayagının kesileceğini belirtti.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ SAMET BAKANI YALNIZ BIRAKMIYOR

Bakan'ın yakın arkadaşı, basına verdiği özel açıklamada "Maalesef sağ diz altından bacak kesiliyor. Aksi takdirde telafisi zor sonuçlar olabilir. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın asistanı aradı. Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil de yakından ilgileniyor" diye konuştu.Beşiktaş taraftarı hastane önüne gelip Samet Bakan'a destek tezahuratları yaptığını ve Samet'e moral vermeye çalıştıklarını belirtti.

BEŞİKTAŞ TARAFTARININDA SAMET BAKAN’A İLGİSİ BÜYÜK,

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarında yaşanan tekne kazasında yaralanan Samet Bakan’ın ayağının kesileceğine yönelik açıklamalar yapan yakın arkadaşı ayrıca Samet Bakan’a Beşiktaş taraftarlarının da ilgisi yüksek olduğunu belirtti.Beşiktaş taraftarı hastane önüne gelip Samet Bakan'a destek tezahuratları yaptığı belirtildi.Beşiktaşlı yöneticiler ve Fikret Orman Samet Bakan'ı ziyarete geldi ve Başkanın genel sekreteri Ahme Ürkmezgil'de olayla ilgilendiğini ve tüm destegin Samet Bakana verildiğini belirtti.