Beşiktaş Belediyesi, Taksim'de düzenlenecek 'Onur Haftası' nedeniyle Beşiktaş Belediye binasına gökkuşağı bayrağı astı.

19-25 Haziran tarihleri arasında Taksim ve çevresinde LGBTİ, Onur Yürüyüşü yapmayı planladığı belirtiliyor. LGBTİ'ye destek çıkan Beşiktaş Belediyesi,Belediye, binaya dev bir LGBTİ bayrağı astı.

"FREDİE MERCURY'NİN ASKERLERİYİZ"

Beşiktaş Belediyesi, Taksim'de düzenlenecek 'Onur Haftası' nedeniyle Beşiktaş Belediye binasına gökkuşağı bayrağı, astı ve bunu Beşiktaş Belediyesi resmi hesabı olan Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafa “Freddie Mercury'nin askerleriyiz..”notu düştü.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ATMIŞ OLDUĞU TWEET'İ SİLDİ

Beşiktaş Belediyesi, daha sonra paylaştığı bu mesajı sildi. Beşiktaş Belediyesi, Taksim'de düzenlenecek 'Onur Haftası' nedeniyle Beşiktaş Belediye binasına gökkuşağı bayrağı, astı ve bunu Beşiktaş Belediyesi resmi hesabı olan Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafa “Freddie Mercury'nin askerleriyiz..”notu düşmüştü. Gelen tepkiler üzerine Beşiktaş Belediyesi geri adım atarak belediyenin resmi Twitteri üzerinden gönderiyi sildiler.

Beşiktaş Belediyesinin resmi Twitter hesabı üzerinden gelen tepkiler üzerine atılan Tweet silmek zorunda kaldı.Beşiktaş'da oturan bir kesim insanlar belediyenin böyle ahlaksız gösterilere destek olmasını gayri ahlaki durum olduğunu belirtti.