17 Temmuz 2019
  • Istanbul 23°
  • Ankara 23°
  • Izmir 25°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.028
Dolar5,7091
Euro6,4196
Altın258,66

Beşiktaş Belediyesi, Binasına LGBT Bayrağı Astı!

Beşiktaş belediyesi LGBT’lerin gününü kutlamak için binasına LGBT bayrağı astı.

Beşiktaş Belediyesi, Binasına LGBT Bayrağı Astı!

Beşiktaş Belediyesi, Taksim'de düzenlenecek 'Onur Haftası' nedeniyle Beşiktaş Belediye binasına gökkuşağı bayrağı astı.

19-25 Haziran tarihleri arasında Taksim ve çevresinde LGBTİ, Onur Yürüyüşü yapmayı planladığı belirtiliyor. LGBTİ'ye destek çıkan Beşiktaş Belediyesi,Belediye, binaya dev bir LGBTİ bayrağı astı.

"FREDİE MERCURY'NİN ASKERLERİYİZ"

Beşiktaş Belediyesi, Taksim'de düzenlenecek 'Onur Haftası' nedeniyle Beşiktaş Belediye binasına gökkuşağı bayrağı, astı ve bunu Beşiktaş Belediyesi resmi hesabı olan Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafa “Freddie Mercury'nin askerleriyiz..”notu düştü.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ATMIŞ OLDUĞU TWEET'İ SİLDİ

Beşiktaş Belediyesi, daha sonra paylaştığı bu mesajı sildi. Beşiktaş Belediyesi, Taksim'de düzenlenecek 'Onur Haftası' nedeniyle Beşiktaş Belediye binasına gökkuşağı bayrağı, astı ve bunu Beşiktaş Belediyesi resmi hesabı olan Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafa “Freddie Mercury'nin askerleriyiz..”notu düşmüştü. Gelen tepkiler üzerine Beşiktaş Belediyesi geri adım atarak belediyenin resmi Twitteri üzerinden gönderiyi sildiler.

Beşiktaş Belediyesinin resmi Twitter hesabı üzerinden gelen tepkiler üzerine atılan Tweet silmek zorunda kaldı.Beşiktaş'da oturan bir kesim insanlar belediyenin böyle ahlaksız gösterilere destek olmasını gayri ahlaki durum olduğunu belirtti.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri